Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lesz ebbol mar semmi? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz ebbol mar semmi? Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Tanacsaitokra,velemenyetekre lennek kivancsi. A helyzet a kovetkezo: van egy ferfi az eletemben akivel immaron 2 eve kb napi kapcsolatban voltam egeszen nyar elejeig ... ugy ereztem mindent megbeszelunk egymassal, nagyon jol kijottunk , volt hogy napokat atbeszeltunk online. En ez ido alatt kint eltem kulfoldon es nagyon ritkan tudtuk osszehozni a talalkozot ezalatt a ket ev alatt. Ereztuk a kolcsonos vonzalmat es nyilvan a szex is szoba kerult sokszor ... ugy erzem nagyon megkedveltem ,mar szinte az eletem reszeve valt annak ellenere hogy keveset lattuk egymast . Majd junius elejen hazakoltoztem es elkezdtunk talalkozni, lefekudtunk egymassal es azota mintha minden megvaltozott volna ... mar nem olyan erdeklodo ,mintha csak a szexrol szolt volna az egesz. Ugy erzem beleszerettem es most nemigazan ertem mihez kezdjek ... letezik hogy ket evig “hulyitett”?


25/N



2019. szept. 4. 17:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hülyített, csak mikor nem valós kapcsolat áll fenn, hanem online, akkor mindkét fél hajlamos akaratlanul is kitölteni az üres lyukakat illúziókkal.Amik nyilván soha nem igazak, és csalódás a vége.

Honnan ismeritek egymast?

Hányszor találkoztatok összesen?

Ő hány éves?

A szex jó volt?

Egyáltalán nem keres, csak válaszol, ha ráírsz?

2019. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 SHARON TATE ***** válasza:
100%
Ezért nem jó a neten szerelmesnek lenni mert Te is idealizált a pasit de amilyen a valóságban az csak most derült ki. Elkerülhetetlen a csalódás sajnos.
2019. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Kb 6 eve ismerjuk egymast , egy hazibulin ismerkedtunk meg , akkor is mar nagyon sokat beszelgettunk.. aztan valahogy abba maradt . Majd ket eve O keresett meg. A szex nagyon jo volt , ugy lattam rajta hogy neki is ... most nyaron kb 10x talalkoztunk , neha csak szexelni... :( szivem melyen abban remenykedek hogy meg lehet ebbol valami komoly
2019. szept. 4. 18:05
 4/23 A kérdező kommentje:
Es igen , egy ideje alig keres csak ha en irok... meg akkor ha talalkozni akar .
2019. szept. 4. 18:06
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Szerintem is csak megcsapta a valóság. Így már nem olyan, mint elképzelve.

De azt sem zárnám ki, hogy eddig is csak te voltál és ilyen netes bohóckodással beérte 2 évig.

2019. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Huha , ergo jobbra szamitott azt mondjatok?
2019. szept. 4. 18:09
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vedd magadra, hogy jobbra szàmított.

Az illúzió mindig más, mint a valósàg.Abból sosem lehet jól kijönni, ha arra alapoz.

Tudom, milyen érzés, ezerszer átéltem már, sajnos őt el kell engedni:(

2019. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
:( valahol erzem en is , csak olyan jol megvoltunk a “kulsosegek” nelkul is , azt hittem ennel kicsit tobbet jelent neki.
2019. szept. 4. 18:16
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem azzal volt baja, hogy rossz volt, akkor lehet azzal, hogy te komolyat akarsz. Amíg nem találkoztatok élőben, addig nem voltak elvárások és energiát sem kellett beletenni.
2019. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen ,pontosan ezek a kerdesek merultek fel bennem ,probaltam is puhatolozni de nem akarok tul nyomulos lenni....
2019. szept. 4. 18:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!