Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a munkahelyen egy teamben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a munkahelyen egy teamben dolgozok egy ferfivel mibol lathatom hogy van nala eselyem?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy lenne-e kedve egy munkán kívüli programhoz. Valami olyasmihez, amihez szerinted nem igazán lenne kedve. Ha igent mond, akkor bejössz neki, ha nemet, akkor csak "kolléga" vagy. Általában egy ember nem megy bele olyan programba, amihez nincs kedve, hacsak nem tetszik neki az illető, akivel elmenne.
2019. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom hogy kedvel-e mert mindenkivel ugyanugy viselkedik.
2019. szept. 8. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Számomra is van egy nem túl közömbös kolléga hölgy, de nem akarom kínos helyzetbe hozni azzal, hogy elkezdek nyomulni rá, így próbálom elhesegetni a gondolatokat és úgy kezelni, mint mindenki mást.

Vannak esetleg apró jelek, amikből azt lehet leszűrni, hogy kedvel?

2019. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értem ezekhez a jelekhez ...:( mindenkivel normális, kedves ugyan olyan
2019. szept. 8. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát így több információra van szükségem. :D Mi tetszik benne, hogyan viselkedik általában stb.? Akár privátban is...
2019. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Valami olyasmihez, amihez szerinted nem igazán lenne kedve."


Zseniális. Komolyan, mintha csapdába akarnál csalni egy nyulat és ezért kiteszel valami olyan ételt a csapdába amit utál, mert akkor tuti odajön.


Seems legit.


Kérdező, amúgy hívd el egy random - olcsó - kávéra. Aztán majd úgyis kiderül.

2019. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Munkahelyen nagyon kell vigyázni ezzel, sok kellemetlen helyzet is adódhat ilyenekből. Viszont ha mindenkivel kedves, közvetlen akkor valószínű te is “csak egy vagy” a sok közül. Viszont ha valahogy közelebb tudnál kerülni hozzá, anélkül hogy nyomulásnak hasson... adhatnàl neki valami jelet, amit ha viszonoz akkor egyértelművé válna számodra a helyzet. Én szerintem vinnék be valami kaját, sütit, bármit és adnék 1-2 munkatársnak, beleértve őt is
2019. szept. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Ha nem csak neki ad, hanem több embernek, akkor az milyen jel?! Ha meg másnak nem ad, az illetlenség.
2019. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!