Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az olyan tipusu ferfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan tipusu ferfi, aki mindenkivel baratsagos, rola hogy lehet eldonteni, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
Minden tipp nagy segitseg, kosszi
2019. szept. 10. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
Volt ilyenem, évekig nem tudtam, hogy mi a fenét akar tőlem. Az alábbiakat figyeltem meg rajta miután leesett a tantusz: megérint ha van rá lehetősége ez mindegy hogy csak idétlen lökdösés vagy a sorban melletted hozzáér a kezedhez, ha valamit kértem / kérdeztem társaságban elsőként reagált, köszönésnél átkarolta a derekam és közel húzott sőt előfordult szájra csúszott puszi is, gyakran és hosszan nézett a szemembe olyan tekintettel, hogy nedves lettem tőle. Vannak minden nővel kedves férfiak, akiknek a mosolygását, nyitottságát stb sokan flörtnek veszik de a fentieket azért többnyire nem csinálják mindenkivel.
2019. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Hány évesek vagytok? Tetszeni tetszhet neki sok mindenki, akivel kedves is. De ha akar többet is, elhív majd randira.
2019. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

A vonzalom jelei egy ilyen férfi esetében is ugyanúgy megjelennek. Néz téged, keresi a társaságod, esetleg azt veszed észre, hogy téged előnyben részesít másokkal szemben.

De észreveheted abból is, ha veled valahogy máshogy viselkedik: zavarban van, kevésbé frappáns és humoros, mint másokkal.

Sokat megtudhatsz abból, ha teszel felé valami aprócska, bizalmasabb gesztust, és megnézed, hogyan reagál rá. Pl. megérinted a kezét.

2019. szept. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!