Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek, ha tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha tetszene egy barátotok, akit korábban visszautasítottatok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki még 2 és fél évvel ezelőtt próbálkozott, de visszautasítottam, mert éppen alakult valaki mással, akivel össze is jöttem. Barátok tudtunk maradni, még mindig azok vagyunk, de nekem elkezdett tetszeni és nemrég a fülembe jutott most nyáron, hogy én sem vagyok neki semleges. De én erre nem jöttem volna rá, mert azt érzem mintha elzárkózna tőlem, mintha kevésbé lenne nyitott, mint eddig. A barátnőim azt mondják valószínűleg nem merne újra próbálkozni, mert annó visszautasítottam. Mit tegyek?
2019. szept. 11. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Kezdeményezz. Ha már egyszer elutasítottad, nyilván nem fog újra próbálkozni, ha van egy kis tartása, és fontos számára a barátságod. Az, hogy vevő-e még rád, mint nőre, az csak akkor fog kiderülni, ha te kideríted.
2019. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Itt neked kell kezdeményezned, ha akarsz valamit.
2019. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem baromira nem akar a szamár lenni, mivel egyszer visszautasítottad. Nem is csoda, ha nem feléd nyit. De azt csinálsz, amit akarsz, persze.
2019. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Igen, értem viszont egyik barátnőmnek elmondta, hogy nem vagyok neki semleges.
2019. szept. 11. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hisz már próbálkozott régen is. Vagy lépsz, vagy vársz, hátha ő lép. Ez a 2 lehetőség van csak. A kimenetele úgyis mindkettőnek bizonytalan.
2019. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem nagyon nem mindegy, hogy milyen stílusban utasítottad vissza. Itt jönnek a “ha ló nincs, a szamár is jó” szöveggel, pedig ha tényleg csak az volt az egyedüli oka a visszautasításodnak, hogy épp akkor foglalt voltál, akkor nincs oka “szamárnak” éreznie magát.


Láttam hasonló helyzetet, ahol nem olyan jellegū “visszautasítás” történt, amibōl az egyik fél azt kellett volna érezze, hogy nem jön be a másiknak. Egyszerūen amikor az ember korrekt és nem tart két vasat a tūzben, akkor visszautasítja azt, akit késōbb ismert meg. Ebben a helyzetben összejött a férfi a nōvel, amikor újra egymásra találtak és anno nem olyan stílusban utasította vissza, ami miatt meg kellett volna sértōdnie. Ha te kicsit is sértōen vagy érzéketlenül koptattad le a barátod, akkor elképzelhetō, hogy nem szeretné újrapróbálni.

2019. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Neked kell kezdeményetni, Érthető, hogy ő már megégette magát anno, így nem akar kockáztatni. Az érzelmek meg (szerencsére) nem múltak el, úgy néz ki, úgyhogy most rajtad a sor.
2019. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!