Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A hétvégén mutat be a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hétvégén mutat be a párom a családjának. Szerintetek vigyek valami ajándékot? Öltözzek ki? Nagyon izgulok 20/L

Figyelt kérdés

Átmegyünk hozzájuk ebédre. ott lesz az egész család.. anyukája, apukája, tesói.. félek hogy nagyon kínosan fogok viselkedni annyira izgulok.

Az eddigi barátaimnál sosem volt ilyen igazi meghívásos bemutatás, csak köszönés és 2p es bemutatkozás..


2019. szept. 11. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Add meg magad a félelemnek, és akkor felülemelkedsz rajta.
2019. szept. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 éves voltam az első ilyen meghívásnál és én is izgultam, de abszolút nem volt gáz. Az, hogy ott lesznek a tesói az nagyon jó, mert oldják s feszültséget.:) Nálam is ott volt az öccse egy darabig és ezért róla is beszélgettünk, nem csak én voltam a téma :D. Kiöltözni nem kell, mert attól lehet, hogy csak még jobban fogsz feszegetni, egyszerűen csak vegyél fel valami csinosabb cuccot, amiben jól érzed magad :).
2019. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Attól függ, hogy szoktál öltözni. Melegítő szerintem kevés, kisestélyi, ünnepi sok.

Ajándék esetleg egy üveg ital, de kérdezd meg a párod.

2019. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a barátod. Nem minden családnál ugyanaz a szokás. Lehet elvárják hogy öltözz ki , lehet senki se fog és fura szitu lenne stb.

Barátodtól kérdezz meg mindent amire kíváncsi vagy, az a biztos.

2019. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én anno mikor ilyen család bemutatás volt annyira izgultam a barátom családja előtt ( családi ebéden) hogy a kanalat nem birtam elvinni a tányértól a számig ugy remegett a kezem aztán inkább azt mondtam hogy nem vagyok éhes..... pokoli élménynek könyveltem el.

Ennél rosszabbul nem járhatsz, bár nem irigyellek, de lehet csak én vagYok ilyen fura..

Ja és én semmilyen ajándékot nem vittem..

Sok sikert! 😊

L

2019. szept. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez miert olyan nagy dolog, hogy talalkozni fogsz veluk? Orulj neki, ezekszerint komolyan gondolja veled. Elmesz, normalisan bemutatkozol, beszelgettek, lazan es kotetlenul ami tema epp feljon es kesz. Feltelezem erdeklodnek majd a sulid, munkad, csaladod felol.. ilyesmik elso korben. Te is udvariasan visszakerdezhetsz egy-egy temaban, pl. ok mivel foglalkoznak.. stb. Mit kell ettol annyira felni? Nem fog senki beszolni semmit, ebben biztos vagyok. Ha nem lennel valamiert szimpi, hidd el azt sem vagnak hozzad es kuldenenek el. Max ha elmentel megbeszelik a dolgokat egymas kozt, de hidd el ez barmikor barmilyen mas helyzetben is megesik. Sot, ha imadott mindenki akkor is szoba fogsz kerulni, hogy milyen aranyos kislany vagy.

Az oltozkodest meg nem kell tultolni szerintem. Add onmagadat, elvegre ha komolyan egyutt lesztek a paroddal ugyis kifog derulni milyen a stilusod. Igy ertem, ha bakancsot hordasz meg szegecses cuccokat, ne probalj rozsazsin kis viragos szoknyaban bevagodni, mert az nagyon eroltetett.

Csak olyan kis lazan es vidaman meg fiatalosan. Szerintem ha viszel egy tal sutit, amit te keszitettel, meg egy uveg finom bort a vacsi melle ellesz mindenki ajulva.

2019. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!