Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből kapcsolat? Ő csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből kapcsolat? Ő csak egy barátot lát bennem? Próbáljam meg elfejteni?

Figyelt kérdés

Egy évvel ezelőtt kaptam egy új társat a munkahelyemen magam mellé pár hónapra. Eleinte kicsit nehezen jöttünk ki egymással, de közben rájöttem, hogy csak nagyon komoly magánéleti problémája van. Vagyis volt akkor.

Elmondhatom, hogy nagyon jóban lettünk, talán baràtok is (??) Végig mellette voltam, "fogtam a kezét", mikor otthon ücsörgött programokat találtam ki, kirángattam. Az egyik ilyen kiruccanásunk végèn viszont egy ágyban kötöttünk ki.

Másnap reggel mondtam neki, hogy ne aggódjon, ez csak szex és folytassuk ott ahol voltunk, nem történt semmi. Valójában minden honnan ez folyik a médiából, azt gondoltam, hogy ez a való életben is csak így működik.

Ezt a kijelentésemet azonban nagyon megbàntam. Igazából ha jól belegondolok, én már talán akkor is kicsit másképp néztem rá, de nem akartam ezzel törődni, csak szerettem volna, hogy rendbe jöjjön az élete. Azóta persze mindketten visszakaptuk a saját magunk társát, mikor közös műszakban vagyunk, találkozunk is, beszèlünk is. Nèha megjelenik nálunk, hoz nekem kávét, úgy èrzem, hogy èrdeklődik irántam, de semmi több. Lehetséges, hogy csak azért nem lép felém, mert akkor azt mondtam, hogy nekem nem jelentett semmit? Vagy pusztán csak egy barátot lát bennem, aki mellette volt, mikor a padlón volt és próbálja viszonozni? Egy pasi viszonozná ezt egyáltalán? Azt hittem majd egyszerűen csak elkerül, mert az élete egy rossz periódusára emlékeztetem, ráadásul le isfeküdtem vele, erre pont nem ez történik.

Múlt hét elején volt egy éve, hogy együtt kezdtünk dolgozni, erre mikor reggel bementem egy virág volt az asztalomon. Nem tudom, hogy kitől kaptam, gondoltam, hogy hátha tőle...

Soha nem hibáztam a munkámban, soha, erre a virág óta sikerült a múlt héten kétszer is. Teljesen szét vagyok csúszva. Gondoltam most hétvégén majd jól kipihenem magam, feltöltődöm, de ez se ment. Nincs is hozzá kedvem egyedül.

Soha nem voltam igazán szerelmes, el is gondolkoztat néha, hogy milyen is szerelmesnek lenni?

21 évesen hozzámentem a "nagy szerelmemhez" (legalábbis akkor ezt gondoltam), 2 év múlva elváltunk, az eltelt több mint 10 évben pedig komoly kapcsolatom sem volt, nem hogy szerelmes legyek. Most pedig nem tudom, hogy mit tegyek. "Kezdeményezzek" én és hívjam el valahová? Vagy csak mondjam el neki, hogy én már többet érzek iránta? A barátnőm azt az óriási tanácsot adta, hogy inkább azt valljam be neki, hogy nekem az az este több volt, csak azèrt mondtam mást, mert azt hittem, hogy ezt akarja hallani. Vagy felejtsem el? Fogadjam el más/mások meghívását és előbb utóbb csak nem fogok vele törődni?

Bocsánat, hogy hosszú lett, biztosan kesze kusza is (mert a fejemben is az van), de remèlem azért lesz némi ötletetek!



2019. szept. 15. 22:37
 1/8 Rockarc ***** válasza:
82%

En ovva intenelek a toredelmes vallomastol. Ellenben ha megint keresni kezded a tarsasagat, akkor viszonylag konnyen eljuthattok megint addig a pontig, amikor mar kibokheted, hogy tudod mit? Probaljuk meg. Mit szolsz hozza? Ezzel az elozot felulirod, raadasul nem kell nagy vallomassal nyitnod hozza. HA barmikor is megfordult a fejeben, hogy te meg o, akkor kapva fog kapni az alkalmon. A gesztusbol itelve, nem vagy kozombos szamara. Sok sikert!


43F

2019. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Kezdeményezz nála! Mégis mire vársz? Én a helyedben elmondanám, hogy többet jelent, mint amennyit gondol. Mindent vagy semmit!
2019. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem örökre bánni fogod, ha most nem próbálod meg! Mindenképpen megérdemelne egy esélyt a dolog,én úgy gondolom.
2019. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg! Mit veszitesz?
2019. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit veszit ? Elég sokat . Az önbecsuleset

Szerintem a pasi hamar túllepett a dolgokon, ” visszakapta a társát ”, nem inogott meg a veled töltött ejszaka utan , úgyhogy szerintem a te vallomásodon nem múlik semmi , es azon sem, amit mondtal , miutan lefekudtel vele . Olyan ertelemben kar hogy mondtad , hogy most azt hiszed , hogy ezért nem jöttetek össze

2019. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az hogy visszakaptuk a munkahelyünkön a társainkat az nem tőlünk függöt. Párban dolgozunk és mindkettőnk "párja" betegállományban volt, ezért kerültünk mi össze. Tudtuk, hogy csak időszakos a dolog és munkahelyi szempontból mimden vissza is állt a "rendes kerékvágásba"

Azért kérdezem, hogy esetleg jelenthet-e többet neki adolog, mert fel-fel bukkan a mi irodánkban, ebédnél is előkerül...stb. persze ez nem mindennapos dolog, nem is lehet, mert a beosztás kesze-kusza, néha súrolják egymást a műszakjaink

2019. szept. 18. 12:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez igy elég langyos hozzáállás a reszeröl , föleg miutan le is fekudtel vele , meg megjelenik meg néha nem .

Kellett volna megpróbáljon újabb talalkat összehozni , ha annyira jó lett volna neki , kellett volna kerjen ismétlést

Lehet van nöje , akiröl nem tudsz, szexkapcsolat

Bocs , de túl kiájulva nincs , nem tunik annak .....

nem tudom mire mennel a vallomassal , lehet jó ha megteszed , mert legalabb lenyugszol , kapsz egy választ

Döntsd el milyen lesz azutan szembesulni a pasival , mikor szidni fogod magad hogy megalázkodtál

De fogd fel pozitivan , hogy megpróbáltad

Pro es kontra , döntsd el

2019. szept. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az önbecsülés nem sokat ér, ha közben magányos az ember. Persze nyilván nagyon el lehet ájulni magunktól, de többet ér néhány őszinte szó. Az még senkin sem ejtett csorbát, ha elmondta az érzéseit másnak, maximum az egódat kockáztatod.
2019. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!