Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem őrült az ajándéknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem őrült az ajándéknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Páromnak vasárnap volt a születésnapja.Rendeltem neki egy férfi karkötőt,amibe bele gravíroztattam a gyermekünk nevét.Átadtam neki mondta,hogy köszöni szépen.Én láttam rajta,hogy nem örül neki.Igazam is lett.Pár óra múlva közölte,hogy neki ez nem stilusa az ilyen lánc stb... Hát rosszul esett,de ez van.Mi a véleményetek,mit tennétek a lánccal stb.??
2019. szept. 18. 18:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Hát ez tényleg nem valami férfias ajándék... Egy szexi fehérneműnek rajtad biztos jobban örült volna. Szóval vigyázz ezzel az "apuka" szereppel.

A lánccal semmit, ne hordja.

2019. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Időnk sincs szexre,hidd el megfordult a fejembe ez is.De akkor jövőre is a polcon állna a fehérnemű. Akkor ezt elszúrtam keményen.
2019. szept. 18. 19:04
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Süss neki valamit. Páromnak sokszor jobban bejön a süti, mint a tárgyi ajándékok. Vagy inkább ajándékozz élményt.
2019. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs időtök szexre??? Duma.

Ti sem sokáig lesztek így együtt....

2019. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt a lánc a legkisebb probléma...
2019. szept. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sorry nem látsz a helyzetbe bele.11hós kislányunkkal vagyok itthon.Párom 12órázik.Hol éjjel-hol nappal.Nagymama nincs aki vigyázzon a gyerekre pár óra hosszát.Én anyukám 200kmre lakik tőlünk.
2019. szept. 18. 20:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Párom anyja meghalt.Valóban nincs sok időnk egymásra.De akkor csak duma ez is.Mindegy elszúrt ajándék lett,köszönöm a válaszokat
2019. szept. 18. 20:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Én meg van hogy 16 órát dolgozom, de mégis kívánom, akit szeretek és van szex.

Nem bántásból írtam, de ugye te sem gondolod, hogy szex nélkül egy férfi sokáig bírja? Ja és nem te vagy az egyedüli, akinek nincs segítsége, mégis megoldják, például mikor alszik a gyerek.

2019. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nem sokáig marad így házasság, ha nincs időtök szexelni.
2019. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jovore mar ugyse kell aggodnod, hogy mit veszel neki ajandekba...
2019. szept. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!