Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretne szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretne szakítani velem a barátnőm?

Figyelt kérdés

Itt egy kis bevezetés rólunk: A barátnőm 16 éves, és én meg 18 éves fiú vagyok. Körülbelül 80-100 kilóméterre lakunk egymástól és így csak hétvégén tudunk találkozni. Mindkettőnk felől ez a távolság semmit sem számít.

És itt az lenne az egész sztori. Szóval ezzel kezdeném hogy a barátnőm szakítani szeretne velem (Inkább mondhatjuk úgy is hogy legyünk csak barátok).

Ma közölte velem a barátnőm hogy ez a kapcsolat nem fog működni, mivel az ő elmondásai szerint nem akar leragadni egy embernél így hosszú időre (3 hónapja vagyunk együtt), és ő ismerkedni szeretne. Mondtam neki azt, hogy én szerintem adjunk még ennek a kapcsolatnak egy esélyt, mert én beletudnék betegedni a hiányába, és ő meg erre azt válaszolta hogy majd holnapig meglátom hogy mit tud vele tenni, és utána közöltem vele hogy személyesen nemtudnánk ezt az egészet megbeszélni, és ő így felelt rá hogy megtudjuk oldani.

Szóval így, mint válaszolók.

Hogyan látjátok ezt az egészet? Van-e még értelme ezzel a lánnyal foglalkoznom?

Már lassan saját magamat se tudom megérteni hogy most megérné ezzel az egésszel bajlódnom, vagy ez a hajó már elúszott.



2019. szept. 21. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hajó elúszott. Engedd őt el, fiatalok vagytok még.
2019. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted is elúszott az a hajó?

Holnap fogok vele délután találkozni, és megbeszélném vele ezeket a dolgokat. Szerinted&Szerintetek számolhatok valami jóra hogy újra a régi kerékvágásban menjen minden?

2019. szept. 21. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ragaszkodsz olyanhoz, aki hozzád nem ragaszkodik? Aki menni akar, annak nyisd ki az ajtót. Legyen egy kis tartásod, és szedd össze a golyóidat, ne rimánykodj, ne akarj megjavítani valamit, ami sose működött.

3 hónapja vagytok együtt, fiatalok is vagytok nagyon, megesik az ilyesmi. Majd lesz jobb.

2019. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

# 3/3 válaszolónak szól.

Igazából régebben volt ez a nagy rózsaszin köd kettőnk felől, egyszerűen nemtudtunk egymásról lemondani.

De sajnos ezt a személyes találkát sem tudtuk összehozni, mivel kitalált valami hülyeséget, és evégett csak a telefonon tudtuk megbeszélni az egészet. Hát sajnos nektek volt igazatok hogy ez a hajó elúszott kőkeményen. Igaz hogy a lelkemet már kisirtam érte de sajnos ez van. Köszi a segitségeteket:) (Gépről irok és ezért a billentyűzetemen nincs ékezetes hosszú i betű, szóval ezért ne haragudjatok meg..)

2019. szept. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!