Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítanom kellene? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kellene? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Csak hétvégén tudunk találkozni, de akkor két napig csak egymással foglalkozunk. Viszont a hét többi napján pedig szomorúak vagyunk és folyamatosan csak arra várunk, hogy végre hétvége legyen és lássuk egymást. Ez az állapot a közeljövőben nem fog változni, sajnos szóval még évekig marad ez. Megéri vele maradnom, és az életem nagy részét azzal töltenem hogy várok arra hogy újból láthassam? Borzasztóan szeretem, de hétközben nagyon magam alatt vagyok attól, hogy nem ölelhetem magamhoz.

2019. szept. 23. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindent meg lehet oldani. Ha nem tudtok összeköltöztni, nem is akarjátok igazán.
2019. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, mint az 1-es. Munkahelyet is, sulit is, lakóhelyet is lehet váltani, ha igazán akarja az ember.

Úgy viszont, hogy egyikőtök sem lép a másik felé, úgy tényleg csak egymás idejét raboljátok.

2019. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én így két évig voltam kapcaolatban, aztán sok feszültség ütközött ki a távolság miatt. Ha igazán szeretitek egymást ez nem lehet probléma. Amúgy lehet nincs jövője.
2019. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes szerintem.és ha lehet mérlegelj. Tedd fel a jó dolgokat is és a rosszakat is. Ha a rossz van túlsúlyban akkor te is tudod. Viszont ha a jó akkor érdemes hogy együtt vagytok és vétek lenne szakítani olyan dolog miatt,ami idővel biztosan változik. Én ezt mindenhol alkalmazom és bevált
2019. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Voltam már ilyen kapcsolatban, bár ne tettem volna. Egy évet azzal

töltöttem, hogy a hétvégét vártam, egy csomó mindenről lemondtam, hogy hétvégén vele foglalkozzak. Aki társ, az velef van, nem távol.

2019. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos az összeköltözés nem opció, és nem is azért nem vagyunk együtt mert nem akarunk hanem mert rajtunk kívűl álló okok miatt sehogy se tudunk többször találkozni.
2019. szept. 23. 16:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor ennek fuccs, én szakítanék.
2019. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon fogsz még szenvedni, ha már most így érzel.
2019. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sosem szerettem még így senkit, és nagyon nem szeretném elveszíteni és szakítani vele.
2019. szept. 24. 17:22
 10/14 anonim válasza:
100%

Apám és az élettársa is ebben a cipőben járnak, hétköznap skype-on beszélgetnek, hétvégen meg ha tudnak, együtt vannak, ha meg nem akkor megint skype-olnak. Ja és ez még 3 évig így fog szegényeknek menni.

Szerintem ezért nem az az elsődleges megoldás, hogy szakítsatok, remélem segítettem🙂

2019. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!