Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból lehet kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom akivel már ismerjük egymást vagy 4 éve. Ez idő alatt nagyon szoros kapcsolat lett köztünk, hogy a lány szavaival éljek olyan mintha a testvére lennék. Szerintetek egy ilyen kapcsolatból valaha ki alakulhat valami párkapcsolat szerűség?

2019. szept. 23. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ennél távolabb nem is lehetnél a kapcsolatól tesó
2019. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2019. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem úgy tűnik. De jobb lenne, ha elmondanád neki, szegény így teljesen el van tájolva. Neked meg addig fog tartani a barátságotok, amíg fel nem bukkan egy másik csaj az életedben.
2019. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Mi így szerettünk egymásba. 6 éve ismertük egymást, kb 2 éve nagyon jó barátok voltunk, aztán 2 hét alatt mindketten tök szerelmesek lettünk. Azóta eltelt 15 év, született 4 gyermekünk, de még mindig úgy rajongok érte, mint akkor. 😊
2019. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehetséges.


Hogyan alakult ki ez a barátság, tehát, hogyan ismerkedtél meg vele? Fontos szempont, hisz az első pár másodperc már elég, hogy megítéljük az embert.

2019. szept. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszek a fiú-lány barátságban,nekem is volt fiú barátom,nem jöttünk össze,de egész más miatt nem működött. Ha vele nem sikerül,akkor meg nagy eséllyel az történik,ami nálunk is,ő összejön valakivel és rosszabb esetben olyan féltékeny lesz az illető,hogy kapálhatjátok a baráti kapcsolatot.
2019. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Mellesleg meg igen,ez a nagy testvér szöveg nem úgy cseng,mintha esélyes lennél...
2019. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én majdnem ugyanígy voltam. 7 évig ismertük egymást. Majd magyarázat nélkül tiltott mindenhol, hiába kerestem onnantól kezdve. Az egyik legfájóbb dolog, amit valaha átéltem. Sok álmatlan éjszaka, agyalás, "miért csinálta, mi történt, hogyan lehet, miért most, miért velem" stb. stb. Kín. NAGY kín. Nem ajánlom senkinek.
2019. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem is 7 év után tiltott minden előjel nélkül,ez a 7-es valami balszerencsés szám lehet.
2019. dec. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: Sajnálom. Nem hittem, hogy mással is megesik az ilyen. De tudom, hogy milyen rossz. Már lassan 3 éve, de mai napig gyakran álmodom vele.
2019. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!