Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Más is úgy gondolja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy gondolja, hogy néha jobb lett volna ha nincs ez a szerelem?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve egy véletlen folytán megismerkedtem egy férfivel. Mindketten házasok voltunk, nagyobb gyerekekkel. Az első találkozásnál eldőlt, hogy ez A “Szerelem”. Kb. 2 hónapig találkozgattunk, nem volt nálunk boldogabb pár. 2 hónap elteltével rádöbbenve, hogy túl erősek az érzelmek szakítottam. Azonnali sértődés a részéről (amit megértek, mert igen nagy odaadással volt) tiltás mindenhol. Hiába próbáltam egy két hónapig helyrehozni, teljes volt az elutasítás. Ezután feladtam, éltem az életem, bár folyton rá gondoltam és egyszer csak elkezdett újra keresni. Volt, hogy beszélgettünk, volt, hogy jó volt, de én mindig tartottam a távolságot, bár csak őrá vágytam. Legutóbb mikor írt, aztán megmondtam, hogy engem már nem érdekel. Azóta most nem keresett, próbálok felejteni, de nagyon nehéz. Azt kívánom bár csak sose találkoztam volna vele. Mert bármilyen csodálatos volt az együtt töltött idő, az azóta tátongó űr elviselhetetlen. Korábban boldog voltam, szerettem a férjem, az életem, szerettem öltözködni, imádtam dolgozni járni, mindent szívesen, jókedvvel csináltam. De mióta véget ért a kapcsolatunk semmi sem tesz igazán boldoggá! Szenvedünk mind a ketten, de nincs mit tenni. Ebből nem lehet semmi. Én sose tudnám a családomnak azt mondani, hogy vége. Szeretnék ismét nem gondolni rá, visszakapni a régi èletemet. Ilyen szerelmes meg sohasem voltam és szerintem ő sem, de amit ez az érzés okoz az sokkal inkább kín mint boldogság.

Tudom most azt fogjátok mondani, hogy pont meg is érdemlem, hogy szenvedjek... és teljesen igazatok van.., 😞



2019. szept. 24. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Részemről en nagyon sajnállak! Nagyon rossz lehet! De a párotokkal ezt nem kellett volna megtenni! Gondolj csak bele! Te hogy éreztél volna fordított esetben ha ez kiderül?
2019. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a rohadt szerelem csak a vesztünket okozza!
2019. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Döntsd már mit akarsz egyszer ez egyszer az ha tényleg komolyan gondolod őt akkor ő téged nem fog.
2019. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, mit kell ezen gondolkodni, válaszd őt. De akkor ne hátrálj kim
2019. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt valahogy nem értem a nőknél. Ugyanezt élem most meg csak mi függetlenek vagyunk. Áradozott hogy pont az vagyok akire egész életében vágyott. Nekem is ő ugyanez. Aztán most időt kért én meg itt szenvedek. Kezdem elengedni. De hogy utána engem már sehogy nem kap vissza az tuti. Igaz a mondás hogy egy nőnek semmi sem jó.
2019. szept. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ugyanezt megcsinálta velem valaki, pedig én vagyok a nő és ő a férfi. Elhajított, mint egy szemetet. Valahol megértem, mert kicsik még a gyerekei és ennyit nem akart kockáztatni.

Én rámentem és 1,5 éve zombi vagyok. Nem tudok aludni, a munkám, a családi életem látja kárát, nem tudok felhőtlenül játszani a gyerekkel se, hol a rosszkedv, hol a kialvatlanság miatt.

Amúgy szerintem ő nem szenved és te se legyél abban olyan biztos, hogy a nagy Ő-d szenved. Legalábbis ezek a nagy szerelmek olyanok, hogy az egyik szenved mint a kutya és azt hiszi, a másik is ugyanazt érzi.

2019. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl erősek az érzelmek, meg nagy szerelem, nagy ő.. persze..


Ha valóban ő lett volna a nagy szerelem, akkor már rég léptetek volna... Úgy csinálsz kérdező, mintha más rajtad kívül nem élt volna meg ilyet.


Nem te vagy az első és nem is az utolsó. Az hogy te a biztonságot és a kényelmet választod, az a te saját döntésed. Az meg hogy utána itt vergődsz, meg no comment. 2 hónapig félrejártál a férjed mellet, utána meg még mindig a másik pasit siratod csak. Te sem tudod mi a fenének vagy a saját házasságodban még benne, az a nagy büdös helyzet... A többi csak mese habbal.

2019. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!