Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan felejtettétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan felejtettétek el a nőt akit szerettetek?

Figyelt kérdés

Szeretek egy nőt, sokáig nem tudtam, de van barátja, akit szeret. Szerintem tehetetlen vagyok.


21/f



2019. szept. 25. 22:14
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Történeteket is mesélhettek csak had nyugodjak meg egy kicsit.
2019. szept. 25. 22:14
 2/19 anonim ***** válasza:
Az megnyugtat, hogy ezen minden 20 éves átesik?
2019. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szűz vagyok.
2019. szept. 25. 22:20
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄
2019. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi olyan vicces.

Szűz vagy és plátóian szerelmes. Ezen minden 20 éves átesik. És sokkal többen szüzek ennyi idősen, mint akik bevallják.

2019. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nyugtat meg, hogy sokan átesnek ezen. Inkább valami ötletet vártam, amivel tudok magamon segíteni. Így még aludni is nehéz. Nem rinyálni akarok, de ez most tény. Görcsölök...
2019. szept. 25. 22:29
 7/19 anonim ***** válasza:
De ez most derült ki este fél 11-kor? Nem értjük!
2019. szept. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hány éves a szeretett nőd és mióta van kapcsolata? Csak, hogy valóban plátói e
2019. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az idő, meg majd egy új nő segít. Nem az, akivel vígasztalódni próbálsz, hanem az, akit akaratod ellenére megszeretsz majd később.

Hogy nekem mi segített, az neked nem biztos, hogy segít, mert én nő vagyok és nekem más a fontos, mint neked. A rengeteg munka/tanulás segít. Akkor is, ha nem tud az ember koncentrálni. Persze van akinek erre rámegy az egyeteme, mint apámnak, de ott volt más baj is, aki ennyire feladja, az nem egészséges lelkileg, ott nem csak a szerelem a baj. Plusz nekem az állatok segítettek. Kutya, cica. Olyan dolgokon átvittek, amibe más rég belehalt volna (haláleset a családban).

2019. szept. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem most derült ki...talán egy hónapja nyáron.
2019. szept. 25. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!