Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, hogy kell kinéznie és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy kell kinéznie és mit kell tudnia, annak a férfinak, akit szó nélkül eltartanátok és nálatok lakhatna? Minden kiadást ti állnátok.

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 17:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Pl Ryan Gosling.
2019. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Kopasz, fogatlan, kb. 49-50 cm, kb. 3-4 kg közötti és a későbbiekben, ha tud majd beszélni, akkor anyának szólít.

Nem tartanék el egyéb férfit/fiút/srácot.

2019. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Nincs ilyen. Mindig is sok gyermeket szerettem volna, a legkisebb iskolás koráig pedig szeretnék velük itthon lenni. Egyébként óvónő vagyok, az én fizetésem csak éhenhalni lenne elég. Nem gazdag a férjem, mindent együtt értünk el, amink van (autó, ház, stb), de az én jövőképembe már gyerekként sem fért bele az általad vágolt felállás.
2019. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartok el senkit.
2019. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

Leginkább az, amit a második mond.

Meg ez nem is feltétlenül a férfitól függ. Jelen helyzetemben nincs olyan tulajdonság, amivel elfogadnám ezt a szituációt, a kis pénzecskémből, amit megkeresek, és amiből törlesztem a lakáshitelem nem sok maradna más ember szükségleteinek fedezésére, én magam is csak szűkösen jövök ki belőle egy hónapban. Nyilván ez más lesz, miután lejár a hitelem, de az még messze van, és egyébként sem akkora a fizetésem (nem is hiszem, hogy lesz), hogy abból könnyedén el tudjam tartani a pasit és a családom úgy általában.


Viszont ha lennék olyan anyagi helyzetben, akkor egyrészt sármosnak és jóképűnek kell lennie, edzettnek, de nem túl izmosnak, a farkát természetesen kábé csettintésre tudja felállítani, és igenis bírja addig és úgy a szexet, ahogyan ahhoz nekem kedvem van (kölcsönösség nyilván ebben a helyzetben is áll, de azért mégis, szeretem, ha kiszolgálnak ;) ). Személyiségét tekintve művelt, intelligens, humoros és szórakoztató valakit képzelek el, aki jószívű, önzetlen és családcentrikus. Nyilvánvalóan egy ilyen szituációban ő maradna otthon a gyerekeinkkel, vagyis szükségesek az ehhez fontos tulajdonságok is mint empátia, türelem, kitartás. És ofc hűség. Szóval kb olyan pasi, aki a világon nincs :D

2019. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy, mert nem tartok el senkit, ahogy engem sem tartanak el. Az ilyen jellegű kapcsolat nem vonz.
2019. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
25 éves,magas,jóképű,jó az az ágyban,jól főz.Egy ilyen fickót eltartanék,ha 50 éves lennék.
2019. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

Én tartottam, tartanék el férfit.


Első körben érje el, hogy szerelmes legyek belé. Már pusztán ezért vihetné a fél fizetésem, 6 éve nem volt ilyen.


Aztán legyen valami függő dolog, pl legyen tőle gyerekem, érezzem úgy, hogy segítenem kell rajta.


Mellé tetszen satobbi, nálam nem olyan ördögtől való a férfi eltartása, kapcsolatban a pénz közös, amíg vele tervezem a jövőmet, és érzem, hogy ő is velem tervez.


Gyereket-állatot eltartani alap.

2019. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ilyen. Ugyanis ahhoz férfinek kéne lennie, nem pedig gyerek státuszban. Az a pasi, akit el kell tartani, számomra nem férfi.
2019. szept. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap tojik nekem egy 24karátos aranytojást, vezeti a háztartást és olyan teste van, mint egy görög szobornak, akkor jöhet.
2019. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!