Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi baja lehet a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sad cat kérdése:

Mi baja lehet a barátomnak?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk már lassan egy éve (de ezen belül már 4 éve ismerem) és az utóbbi pár hétben nagyban szarik arra, ha leírom neki, hogy hiányzik vagy szeretem. Nagyon nagyon hidegen bánik velem, és fogalmam sincs, hogy miért? Párkapcsolatunk előtt nagyon aranyos volt, foglalkozott velem, de miután elkedtünk járni, megszűntek a gyors válaszok, a cuki üzenetek, ami nagyon rosszul esik. Más pasikkal nem foglalkozok, nem járok el, nem lehet féltékeny sem. Három napja én is úgy teszek, ahogyan ő: szarok rá, félóránként válaszolok és ez fel sem tűnik neki.
2019. szept. 28. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Két lehetőség van.


1. Túlreagálod azt, hogy szimplán ritkábban ír.


2. Nem érdekled már egyszerűen.

2019. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagy fontos számára.

Lehet van más is a képben.

2019. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
Félóránként ír, ami ritka? Mikor jár dolgozni vagy iskolába? Mi a párommal örülünk ha délelőtt tud egyszer telefonálni 2 percre.
2019. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem férfi aki 15 percen belül nem válaszol!
2019. szept. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt tole kene megkerdezned. Milyen gyakran tudtok talalkoznk? Sajnos a tavkapcsolatok gyakran kihulnek a ritka talalkozasok miatt (persze sokszor pont az ellenkezője igaz tudom).
2019. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Hagyd abba a játszmázást és beszéld meg a barátoddal, hogy mi a gond.
2019. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már nagyon sokszor átbeszéltem vele és maximum két napig tart a változás. Dolgozni jár, olyankor nem is beszélünk. Haverokkal is elmegy sörözni, nincs belőle gondom. Nagyon sok mindent megengedek neki (közte azt is, hogy lányokat nézegessen, mert semmi gondom belőle, valamikor együtt nézzük meg őket). Ezért nem értem, mi baja lehet velem.
2019. szept. 28. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommented számomra elég fura volt, a megfogalmazás stb...

Mikor lesz a távkapcsolatból személyes kapcsolat, mikor derül ki hogy működik -e a dolog ha összeköltöztök?

2019. szept. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egész nyáron együtt voltunk (volt rá lehetőség, hogy együtt legyünk). Így minden nap láthattam, megölelhettem, stb. És nagyon jól kijöttünk egymással.
2019. szept. 29. 09:15
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Kar jatszmazni, mert nem fogja erdekelni. Rajott, hogy nem akarja, csak meg nem mondta ki.
2019. szept. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!