Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30 as pasik ezt miert csinalta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as pasik ezt miert csinalta?

Figyelt kérdés

Szoval a kollegammal kolcsonosen vonzodunk egymashoz, de vannak napok amikor atnezunk egymason latvanyosan (tok gyerekes, nem tudom miert van).


Tegnap uldogeltem a recepcion, szunetben olvasgatva, amire lejon a srac a laptopjaval konferencia beszelgetest folytatni es leul a velem szemben levo fotelben.


Szamok meg statitszikak ropkodnek es hirtelen megszolal a pasinak akivel beszel, h “ x.y mondta hogy nem kellett volna meghazasodnunk.


Barmelyik targyaloba beulhetett volna, de nem.


O is hazas, en is, nyilvanvalo vonzalmon kivul es beszegeteseken, hulyeskedesek, szemezesen, egymas segitesen (munka) kivul meg semmi nem


Kerdes: ezt miert csinalta?


2019. okt. 4. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%

üzenet neked

de tudod te :)

Bocs hány éves vagy?

2019. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

Lehet a másik mondott valamit, amire ez volt a reakciója.

Házas férfiakkal gyakran megesik.

2019. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Bogarat ültet a füledbe.
2019. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

De amikor azt mondta, h “nem kellett volna vagy nem kene meghazasodnunk” akkor az ugy jott le h X.Y mondta nekik a konferencia beszelgetesekben levokhoz (4 ember) valamikor a kozelmultban, nem ugy h mondjuk egy haverjanak mondja h “nem kellett volna meghazasodnunk”.


Szoval Sztem es kulonbseg, nem?


Egyebkent 30 as N

2019. okt. 4. 20:49
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Biztos, hogy nem 16 éves vagy??? Egy ilyen jelentéktelen mozzanatra hogy lehet rápörögni annyira, hogy este 9-kor is ez izgat, és még kérdŕst is írsz ki róla?!


Amúgy azért csinálta, mert belemerült a beszélgetésbe. A férfiak ennél mocskosabb kijelentéseket is tesznek egymás között.

2019. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem 16 vagyok (szerencsere). Itt egy allati manipulativ pasirol van szo, aki nagy stratega-nala semmi nem veletlen, minden elhelyzett tettnek, mozdulatnak uzenete van.


....es igen, persze hogy foglalkoztat-hazudnek ha azt mondanam h nem elemeztem a viselkedeset.

2019. okt. 4. 21:13
 7/19 anonim ***** válasza:

Akkor célt ért, mert most is csak rá gondolsz.

Egyébként igaza van, ha nem lenne házas már rég megkapott volna.

2019. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%

Csak két kérdésem van: ha férjnél vagy, miért érdekel ez a hapsi ilyen szinten? Ha lépne feléd, aláfeküdnél gondolkodás nélkül, ugye?

Sajnálom egyébként a férjed. Ezt a kérdést és ezt a vergődést, amit egy faszi miatt csinálsz, ha látná, nem lenne őszinte a mosolya....

2019. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Jajjjjj..... te ez a zakkant picha vagy, aki bele vagy esve a kollégába, aki bohócot csinál belőled: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Hetente kiírid a hülyeségeidet, de ezzel is csak azt bizonyítod, hogy nem vagy százas. Szegény férjed...

2019. okt. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem volt üres tárgyaló. Egy cégnél sincs, amikor kellene.
2019. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!