Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Társkeresőn való ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn való ismerkedés esetében mennyi ideig próbálkoztatok mikor megismertétek a párotokat? Sok elcseszett randi előzte meg (másokkal)? 23/l

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok,jelenleg máshol nem igazán tudok ismerkedni,de volt 2-3 elég "érdekes" randim :D Ha van kedvetek meséljetek mi volt a legrosszabb netes randitokon.

2019. okt. 5. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

3 évig kb. Olyan 10 randi. Nem voltak igazán rossz randik, csak passzív nők akikből harapófogóval kellett kihúzni a szót. Voltak jó randik is, ahop minden stimmelt, de utóbb kiderült, hogy csak lebegtettek a pasifelhőjükben.


Aztán összejöttem a barátnőmmel, de fél évig tartott csak. Most nagy undorral megy az újra próbálkozás, mert a tököm ki van a flegma, ingyenélő, "nem tudom mit akarok" "hercegnők"kkel akiket mindenhol találni, de sajnos tűl kitartó, ée reménykedő vagyok.

2019. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még nem jöttem össze senkivel, de próbálkoztam társkeresőkön, nem bírtam ami ott megy. :D Beszéltem 3-4 emberrel, de nem jutottunk el a randiig mert a nagy elvárások, illetve az hogy nem is veszik ott komolyan az egészet, csak az egójukat növelik. (Tinder) Egy beszélgetésre sem tudnak időt szentelni, hogy egyáltalán megismerjék a másikat, sajnálom ezeket az embereket, utána meg panaszkodnak hogy hol a normális ember? hát az orruk előtt de meg se akarják ismerni, és ez nem csak rám hanem mind úgy más férfi és nőkre is igaz. :) 22/F
2019. okt. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,én is tapasztaltam ezt amit a 2.kommentelő írt. Ír valaki ismerkedési célból aztán egy pár mondat után ne valaszol..3 randim volt onnan,az egyik nagyon gerinctelen volt sajnos,a másik két sráccal simán nem volt meg a közös hang:D
2019. okt. 5. 11:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Célzottan, egy társkereső oldalon erőltetve az ismerkedést még soha életemben nem találtam egyetlen olyan nőt sem, aki az idealizált, hozzám illő nőt akár csak megközelítette volna.

Akárhol máshol, véletlenül viszont ismertem már meg ilyen személyt.

Társkeresőre ők nem regisztrálnak.

2019. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerencse, hogy a naptáramban vezettem így kb 1-2 visszanézés után pontos választ tudok adni :D


Na... Itt a gyors statisztika nekem.


4,5 hónap alatt 20 lánnyal találkoztam és a 20.ban találtam meg a mostani barátnőmet.


Az első lány 2. randin elmondta, hogy nagyon tetszek neki és komoly szándékai vannak velem. Ezzel picit elijesztett.


2. lány: nekem "tökéletes" volt, de végül kiderült, hogy annyira nem illünk össze.


3. lány: Kb 5x találkoztunk, de közben továbbra is használtam az appot. Ígéretes volt, de túl gyerekes számomra. 18 éves gimnazista volt, aki a tini szerelmet kereste és csak nem ugyan azon a hullámhosszon voltunk.


4-9. lányok: Tetszettek, de kb első 10 percben tudtam, hogy nem akorok tőlük semmi komolyat. Volt hogy ez kölcsönös érzés volt.


10. lány: Szintén tökéletesnek tünt, csak 200kmre lakott és néha feljárt Budapestre így nem vette komolyan a dolgot. Picit megoldhatatlan lett volna így nyíltkapcsolatba ment volna csak bele. Majd később saját városában talált másokat és nem írt vissza többé.


11-12. lányok: Olyan talán kategória. Élvesztem a társaságukat. 12. a mai napig néha ír válaszolok, de tudjuk hogy semmi sem lesz. A 11. visszautasított.


13. lány: Tökéletesnek tűnő öszhang. 3. randin derült ki hogy annyira nem is illünk össze, főleg testi a kapcsolatunk és csak a nyitott személyiségem tartotta addig életben a beszélgetéseinket.


Mindenesetre vele komolyan gondoltam a dolgokat és ő is velem. Mindeketten láttuk hogy nem az igazi, majd ő vetett véget neki online.


14. lány: Egy jó Margit szigetes élmény egy érdekes személyel. Semmi több.


15. lány: Személyiségileg és érdeklődésikörileg maximálisan hozzám illett. Viszont jogot tanuló osztatlan képzés végén járó maximalista diák így semmire sem volt ideje alapjáraton sem, de ezt még tetőzte, hogy vizsgaidőszakban ismerkedtünk meg.


Így a 2. randira 1 hónapot kellett várom, ami végül nem jött el mert közbe jött valami. Ez után leírta hogy szívesen találkozna velem. Végül elhalt a beszélgetés. Szimplán nem írtam neki, mert nem akartam zavarni. Kicsit úgy éreztem mintha zavarnám.


16. lány: Volt gimnáziumi társammal nosztalgikus sörözés. Nem tetszett annyira sem a külsőleg sem belsőleg, de elmentem "gyakorlás" szempontból vele. Plusz más programom nem volt és legrosszabb esetben is beszélgetünk egy jót a gimnáziumi évekről.


17 lány: Szintén tökéletesnek hittem, de éppen ezért elrontottam. Első lány akinél túlizgultam a dolgokat. Akkor sikeresnek hittem a randit, hiszen 1 kávé után dél körűl 3-4 elég érzéki csókkal zárult az első randi, de mégsem írt vissza egy idő után.


18-19 lány: Első két lány, akiknél 0 sikerem volt. Az egyik megállított amikor megakartam csókolni, a másiknál meg láttam, hogy nagyon nem megy. Kicsit sem illetünk össze és talán csak azért nyomultam, mert már eleve ott volta és abban az időszakban belém rögzült ez a viselkedés.


20. lány: Megtaláltam a mostani barátnőmet, akivel már lassan 4 hónapja együtt vagyünk.


Nála töröltem le a tindert.

2019. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5# vagyok. Még egy pici extra magyarázat.


Február közepén kezdtem és július elején találtam meg a barátnőmet.


Sokszor volt, hogy egy héten 3-4 lánnyal találkoztam és olyan is hogy senkivel.


A 20 lányból összesen 2 lánnyal feküdtem le, mert komoly kapcsolatot kerestem. (13. és a 20.) A többikkel két lányt kivéve jól éreztem magamat, ami alatt csókot és egyébb még nem annyira szexuális dologot értek.


Direkt ezzel mutatva hogy nem egyéjszakásokat keresek.


Igen, még a 3. lánnyal sem volt semmi szexuális akivel legalább 5x találkoztam. Fiatalsága miatt lassan csináltam. Nála inkább az volt a helyzet, hogy tudtam hogy szűz és sokat jelent neki a szüzessége, meg azt is hogy nem lesz komolyabb jövőnk így a vége fele már direkt nem.


(Én 21 ő 18 volt, szóval nem olyan nagy külömbség)


Csak azért írom le ilyen részletesen, hogy a tinder nem csak a szexről szól. Meg pár korábbira rácáfolva, hogy az emberek 80%a eljött velem randira akikre ráírtam. Szóval komolyan gondolják az ott lévő lányok csak megfelelően kell közeled.


Ja és nem nézek ki jól, csak mindig is erősen kezdtem a beszélgetéseket és alapjáraton jól kommunikálok.

2019. okt. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!