Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert hiszi sok nö, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszi sok nö, ha a pasija flörtölni kezd mas növel elötte, hogy csak azert csinalja a pasi, hogy öt feltekennye tegye?

Figyelt kérdés
Miert nem fogadjak el , hogy masra kacsint a pasi ? Miert szól minden róluk?

2019. okt. 5. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Mert a nők 99,9% becsicskítja a paliját.


A nőknek nem kell FÉRFI. Ők a papucsot szeretik, kényelmesen, kitaposva, lábszagúan, bejáratva.

2019. okt. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
nekem aztan tok mindegy mit akarna elerni, mert ami tortenne az az, hogy repul. csak a labtorlok turik ezt el.
2019. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Mert aki nem csinál ilyet, és tényleg szereti a párját, az csicska papucs? :D


A kérdésre: Szeretnék azt hinni, hogy nem egy szimpla tahó, aki potenciálisan megcsalja őket, hanem más magyarázatot próbálnak keresni első körben.

2019. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha a pasim ezt csinálná, többé nem volna a pasim.
2019. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig átláttam a szitán, pont ezért nem egy ilyen paraszt van mellettem.
2019. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért hiszi sok nő, mert inkább vaknak tettetik magukat, mintsem elismerjék, hogy egy paraszttal vannak együtt.
2019. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, én nem azt hiszem, hogy féltékennyé akar tenni, hanem azt, hogy tőrölmetszett bunkó, ha előttem flörtöl mással (és itt flört alatt nem azt értem, hogy mosolyogva beszél a pénztárossal vagy megdicsér egy kabátot, hanem a félreérthetetlen flörtöt, incselkedést).
2019. okt. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!