Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az egyetemen van egy fiú, akit nagyon kedvelek, de nem rég léptem ki egy hosszabb kapcsolatból, s nem akarok semmibe belebonyolódni. Nem tudom, hogy ő mit érez irántam, de poénkodik velem meg ilyesmik. Szeretném nagyon kiverni a fejemből, de nem megy. Tudnátok valami használhatót tanácsolni?

2019. okt. 6. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, mivel feltetted a kérdést, neked is bejön. Ha,nem akarnál semmibe belebonyolódni, akkor nem foglalkoztatna a dolog. Szerintem ne felejtsd el, vedd lazára, egyenlőre nem kell semmibe belebonyolódni.
2019. okt. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod kiverni a fejedből? Ez annyira kontra produktívnak tűnik
2019. okt. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérjél tőle randit 2021. április 12-ére 4 órára! :)

Addig kihevered az exet?

2019. okt. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én túlságosan szeretem a szexet és a szenvedélyt, az ismerkedés és randik izgalmát ahhoz, hogy kihagyjak egy ilyen helyzetet. Legyen neki baj az, ha még nem állok készen, és ne nekem 😅
2019. okt. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #3-ad kommenten jót nevettem. :D Kettesnek pedig üzenem, hogy azért szeretném elfelejteni, mert nem vagyok túl még a dolgokon és nagyon nem állok kész semmire, valamint egy idő után idegesítő, ha állandóan jár valaki a fejedben.
2019. okt. 6. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Engedj a csabitasnak. Az idő gyorsan telik
2019. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5: Ezt megrökönyödve hallom. Mért volna idegesítő, ha valaki jár a fejedben, aki pozitív érzéseket kelt benned? Te vagy aki gondol rá, nem magától járkál.:))
2019. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves hetes. Próbálom elmagyarázni akkor, nem feltétlen pozitív érzés a vágyakozás.m egy idő után ideges lesz az ember tőle és szomorú. Ha jó ideig nem látja például az illetőt és örül, hogy akkor most hátha elfelejti, aztán mégse, mert valami eszébe jutattja... Abban az esetben, ha te nem így éled meg, akkor hiába magyarázom mondjuk
2019. okt. 6. 21:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Közben annyi fejlemény történt, hogy megismerkedtem mással, de nem rég szakított velem. S kissé össze vagyok zavarodva mert a fent említett csoporttársam egész kedves velem azóta és kétertelmű dolgokat mond.
2020. febr. 21. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!