Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondjak le róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjak le róla?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy hullámhosszon vagyunk, szeretem, szerintem ő is szeret, de van benne egy gát. Nem hagyja, hogy a kapcsolat kibontakozzon, mert azt mondja fél. De azt nem tudja megmondani, hogy igazából mitől. Kérdeztem tőle, hogy akkor elhagyjalak és soha ne beszéljünk? Mert csak egyszer kell mondani. Szt mondta, hogy "Ne hagyj el édes. Nem akarom" Egyik nap tökre lelkes, hogy akar meg minden, másnap meg azt mondja, hogy fél és tutyimutyi. Szánjak még rá időt vagy hagyjam? 3 hónapja libikókázunk így. Milliószor hallottam tőle, hogy szeret és nagyon nehéz ilyen rendes lányt találni, aki nem a külsőségeket és anyagiakat nézi. Mégis úgy érzem, hogy ennek ellenére valamiért nem kellek neki.... Vagy nem tudom már mit szeretne. Viszont ez így nekem se jó. Ti mit tanácsoltok?

2019. okt. 8. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Akinek kellesz, az veled is lesz majd. Nem kínlódik úgy. Ez kb olyan , mintha talonba lennél.
2019. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Styfler1 válasza:
0%
Valószínűleg még éretlen. Gondolom tinik vagytok, sokszor van olyankor hogy hangulatingadozása van, ezzel nyilván sok fájdalmat okozhat, mert mindig más a hangulata, mindig mást mond.Ha nagyon szereted és nincs más lehetőséged rajta kívül, akkor adhatsz neki egy kis időt, de tényleg csak kicsit, feleslegesen ne idegeld magadat vele!
2019. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hany eves? Dehogy fel, nincs masik no a lathataron, addig jo leszel, utana felejtsd el.
2019. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!