Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent számodra a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent számodra a szerelem?

Figyelt kérdés

Ki a legfontosabb, amikor szerelmes vagy, te vagy a szerelmed?


Erős lenne annyira a szerelmed, hogy ha választani kellene, hogy kihaljon meg, akkor vállalnád a halált, hogy inkább ő éljen?


2019. okt. 10. 08:19
 1/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó kérdés átfogalmazva az érthetőség kedvéért:


"Erős lenne benned annyira a szerelem a másik iránt, hogy ha választani kellene, hogy ki haljon meg, akkor vállalnád a halált, hogy inkább ő éljen?"

2019. okt. 10. 08:21
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Semmit, vagy is olyan 25 éves koromra kezdtem kiismerni a nőket. Onnantól már nem tudtam igazán szeretni egyiket sem.
2019. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt boldogságot, másrészt szenvedést, mert nem teljesül be. Igen, meghalnek érte. Nyilván ő a fontosabb.
2019. okt. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma már senkiért sem halnék meg. 😸
2019. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Életemben először vagyok igazán szerelmes. Vele ébredek és vele fekszem (nem szó szerinti értelemben). Ő a legfontosabb, igen, odaadnám érte az életemet. A legcsodásabb ember, akit valaha megismertem.
2019. okt. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legnagyobb szerelmem viszonzatlan maradt..

Nekem a boldogságot jelentette... Mint egy drog, ami átrepít egy másik érzésbe. És ugyanúgy a mélybe is tud vinni, de hiába mert maga a szerelem sehogy sem múlik el. Nagyon erős érzés számomra.

2019. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Régen hittem így, éreztem így, hogy meghalnék, de már nem mai gyerek vagyok.

És k**úrvára nem halnék meg szerelmemért.

2019. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most már semmit...
2019. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!