Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Igaz az szerintetek, hogy "ahol egyszer tűz volt, ott mindig marad parázs"?

Nyilván nem a tönkrement kapcsolatokra gondolok :D bár azokra is részben.

Gyerekkori szerelmek, beteljesületlen szerelmek... Amik tényleg tomboló szerelmek voltak...

Több év után, más élethelyzetben, szerintetek nagyobb esély van rá, hogy újra fellobbanjanak? Vagy nem is fellobbanjanak, de a másik ember tud még egyáltalán közömbös lenni?

Vagy ha közelebb kerülnek nagyobb esély van rá, hogy érezzenek valamit újra?

Volt már nektek ilyenre példa?

okt. 10. 10:01  Privát üzenet  

A válaszok
Gyermekkori szerelem? Nem. Azok csak kis szerelmecskék.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont okt. 10. 10:05 Privát üzenet
Megeshet, de nem mindegyik esetben. :) Erre nagyon jó az én példám. 14 éves koromban halálosan szerelmes voltam egy srácba. Ma meg már csak annyit kérdezek magamtól, amikor meglátom, hogy: "De miért?". Ma már sem a személyisége, sem pedig a külseje nem tud megfogni. A gyerekkori szerelem sokszor csalóka.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont okt. 10. 10:37 Privát üzenet
A "mindig" nem igaz. Pl olyan esetben megmaradhatnak az érzések amikor felnőttként leszek szerelmes valakibe, de akkor, épp" nem tudunk kapcsolatot kialakítani.Ha nagyon odalennék így egy pasiért, és ezt követően függetlenné válnék, biztos eszembe jutna,hogy de jó lenne most Vele...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont okt. 10. 11:14 Privát üzenet
Nem. Már csak az emléke jól eső.

A válasz 56%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont okt. 10. 11:37 Privát üzenet
Nálam az ellenkezője az igaz. Akivel egyszer bármiért nem működött, vagy nem jött össze, vagy viszonzatlan volt, azt úgy lezárom, hogy soha többet nem mozgat meg bennem semmit. Teljes közöny. Ezért is tartom többek között az exekre való féltékenységet a legidiótább dolognak, valami új, izgalmas ismerősnél még nagy nehezen megértem a parázást, de exnél? Ugyan.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont okt. 10. 12:02 Privát üzenet
Nem. Nagyon meg tud változni az ember.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont okt. 10. 12:26 Privát üzenet

Nem.Ezek már csak emlékek maradnak

Ilyen csak a filmekben van,a való élet más.

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont okt. 10. 13:32 Privát üzenet
Ha tűz volt, akkor igen, ha szalmaláng, akkor nem.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont okt. 10. 15:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egyszer latott egy csaj es utana megkerdeztem hogy nemjonnenk e ossze és aztmondta hogy nem, mostmeg miota minden nap lát (evfolyamtarsam) LENT?
Mit gondoltok az ember életében egyszer jön el az igazi?
Egyutt utaztam egy ferfival aki nagyon jokepu volt, probaltam volna vele szemezni de egyszer sem nezett ram, ferfiakat kerdezem miert csinaljatok ezt?
Ha egyszer erzet valamit irantam de mar nem erez semmit azt nem lehet ujra eleszteni? Mert ha parazs van? Kerlek velemenyt szeretnek
Hogy hozzam helyre? Ahol egyszer volt tűz, ott mindig lesz parázs?
'Ahol egyszer tűz volt, ott mindig lesz parázs. ' szerintetek ez igaz?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!