Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hazugság, megbocsájtható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazugság, megbocsájtható?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy lánnyal,elég régóta. Nem volt semmi gond szerettük egymást. Jól éreztem magam vele minden percben. Majd elkezdett hazudni dolgokban. Leültem vele beszélni hogy nekem ez így nem tetszik hogy nem bízhatok benne. Vitáztunk is majd vita után megígért hogy mindent megfog tenni annak érdekében hogy bizonyítson. Majd újra kiderültek dolgok,apró dolgokról beszélünk pl: El ment a barátnőivel bulizni, amíg én tőle 40kmre melóztam. Később beszélt az exével igaz nem olyan dolgokról de azt is letagadta. Kb 4x szakítottunk ezért majdnem,és mindig megtette.Nem tudja az okát hogy miért hazudik,de megteszi folyton,és állandóan hiteget hogy megváltozik de úgy érzem nem fog tudni. Nagyon szeretem így pár hét után is,nem beszélünk azóta de tudom hogy szeret. Mit tegyek megörülök a hiányától? Aki hazudgál az megtud változni? Magam hibáztatom hogy mindent tudni akarok róla,de bármit kérdezek letagad. Sokszor becsapott és elbaszta a bizalmat,de annyira szeretem. Szerintetek?
2019. okt. 14. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Engedd el még most. Ne hagyd, hogy hülyét csináljon belőled. Ha apróbb dolgokban is hazudik és te elnézed neki, előbb vagy utóbb nagyot fogsz koppanni és nagyon fájni fog. Ezt saját tapasztalatból írom sajnos. :)
2019. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy azért hazudik mert nagyon durván túlreagálod a dolgokat és inkább nem mondja mert balhézol rajta? Tehát például ha kiakadsz azon, hogy elmegy bulizni vagy beszél pár mondatot az exével akkor maximálisan megértem, hogy inkább eltitkolja. Csak arra tudok gondolni, hogy muszáj hazudnia mert annyira ugrasz tök lényegtelen dolgokra és konfliktust csinálsz belőle. Hogyha normálisan reagálnál akkor nem hiszem, hogy titkolózna.
2019. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Dugd amíg élvezed, de nem ő lesz a feleséged.
2019. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Több oka lehet amiért hazudik, vagy azért mert nem tisztel, nem vesz komolyan, vagy mert fél a reakcióidtól - de attól mégis megteszi az adott dolgot.

Ugyanakkor teljesen mindegy mi az oka, ehhez a kapcsolathoz te sokkal jobban ragaszkodsz mint a "párod", ez a kapcsolat akár így, akár úgy de véget fog érni, de addig még kínozni fogod magadat benne.

2019. okt. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak kényszeres hazudozók, nem fognak változni, nekem a barátnőd ilyennek hat. Én mem akarnék kapcsolatot vele ilyenek után, szerintem te is inkább lépj tovább, mert csak sérül a bizalmad.


30n

2019. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rockarc ***** válasza:

Bizalom nelkul megette a fene. Vagy nagyon kislany meg, vagy agyilag nem alkalmas komolyabb dolgokra. Szerintem nem jarsz jol vele.


Itt mar nem kerdezgetni kell, meg bizonygatni, hogy igen, de nem, meg megis, hanem neked kell dontened, hogy akarod-e folytatni a valtozas legkisebb remenye nelkul.


43F

2019. okt. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!