Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Wellness hétvégére elmenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wellness hétvégére elmenni a párunkkal az milyen karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés

nem meglepetésként a másiknak, hanem közös megállapodás alapján,(közös pénzből) elmegyünk karácsony környékén valahova belföldre egy hétvégére wellneselni, jókat ebédelni, megnézni a közeli látványosságokat stb.

egyikünk sem az a nagy ajándékozós típus, a szülinapokat/nevnapokat is egy csokival, virággal, kis mackóval lezárjuk :D



2019. okt. 16. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
elmegy.
2019. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha élvezitek az ilyen wellness típusú pihenős programokat akkor szerintem közös élménynél nincs jobb ajándék. Én zsigerből rosszul vagyok az ilyen fajta programoktól, de mi is utazni, túrázni, várost nézni járunk minden ünnepünkön ajándékozás helyett.
2019. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó!
2019. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól fugg milyen tipus a párod

Én kaptam ikyesmit és bem tetszett nagyok untam ...

2019. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki.
2019. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig így csináljuk. Ünnepre soha nem veszünk egymásnak ajándékot, semmi értelmét nem látjuk. Ha valamire szüksége van a másiknak azt úgy is megveszi a következő ünnep előtt.

Nekem ez a wellness hétvége kicsit klisés, mi azért ennél különlegesebb dolgokat szoktunk csinálni. De ha ti ilyet szeretnétek teljesen jó ünneplés. Több értelmét látom az élményeknek mint a századik szivecskés mütyűrnek.

2019. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4 direkt leirtam, de leirom megegyszer ha nem lett volna világos: NEM MEGLEPETÉS, HANEM EGY KÖZÖS DÖNTÉS, TEHÁT NYILVÁN MINDKETTŐNKNEK TETSZIK.

#6 mondanál néhány tippet?

2019. okt. 16. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Legjobb ajándék;)
2019. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!