Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy sikerült tùlélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy sikerült tùlélni egy olyan szakítást amibe bele döglik az ember?

Figyelt kérdés
Nem tini szerelem..igazi,bolond,őrült..40 éves vagyok és így még soha nem éreztem.Most hagyjuk,hogy akkor miért lett vége..azért mert néha a sors másképp gondolja.Csak ötletek szeretnék..jelenleg a ledermedés fázisában vagyok.Még levegőt venni is fáj.Félek magamtól,soha így nem éreztem.Tele a fejem hülye gondolattal..segítsetek!

2019. okt. 23. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Simán túl fogod élni, nyugi.
2019. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Mindegy, mit csinálsz, így is úgy is nehéz lesz. Nekem négy év volt feldolgozni az előző kapcsolatomat, utána tudtam elkezdeni egyáltalán ismerkedni. Összetörtem teljesen és ezt fel kellett újra építeni.


Alapvetően nekem az vált be minden családi tragédia, szakítás és mélypont esetén, hogy megpróbáltam másfelé terelni a figyelmemet és kicsit megerősíteni magam. Nyelveket tanultam, volt hogy fél évig csak utazgattam, elkezdtem tánctanfolyamra járni. Eleinte elkísért a keserű szájíz, de mindig volt valami a napomban, ami lekötött és megmutatta a világ szebb oldalát. Talán neked is működne. :)

2019. okt. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Nos, itt van néhány tipp:


1. Szabadulj meg az exed cuccaitól, azokat is dobozold el, amiket tőle kaptál. Magával az exeddel se foglalkozz. Facebook-ról is törölnöd kellene, vagy ha nem tudod, ne menj arra a profilra.


2. Legyél haverokkal, beszélgess velük, ez fontos. De ha magányra van szükséged, akkor légy kicsit egyedül.


3. Egyél. Ez nehéz lesz, de fontos enned, mert legyengülsz, tehát legalább napjában párszor, kicsiket.


4. Foglald le magad hobbykkal, olyan dolgokkal, amik érdekelnek. Érdemes lelki dolgokkal is foglalkozni, amik személyiségfejlesztő hatásúak is. Nézd Csernus Imre és Almási Kitti videóit, illetve olvasd a könyveiket.


5. Tűzz ki célokat, és próbálj meg törekedni feléjük.


Végezetül még annyit, hogy a régi mondás már tudományosan is megalapozott: az idő begyógyítja a sebeket.

2019. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ma még gondold végig az egész szerelmet, sírj is,ha szeretnél . Aztán holnap ha felkelsz, mondd magadnak,hogy erős vagy. Csinálj valami új dolgot sport, főzés, olvasás bármi ...
2019. okt. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Vagy te, és van az érzés. Ha vagy te, és van az érzés, akkor te nem lehetsz az érzés. Legyél nagyon éber, és figyeld meg az érzést.
2019. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok!
2019. okt. 23. 20:16
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Az ember az ilyen szerelmeket orokké a szivebe fogja hordani.Fajni fog ez a tüske,de idövel megtanulja az ember kezelni.Más ferfiak,nők csak csillapitani tudják,de pótolni nem.De ez csak sajat velemeny.29F
2019. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Ha ennyire szeretted, egy darabig fájni fog, ott lesz benned a tüske. Muszáj lesz valamivel lekötni magad. Találni valamit, ami szórakoztat, kikapcsol. Ha fáj, akkor sírd ki magad. Ha dühös vagy, próbálj másra gondolni.

Semmilyen szinten ne foglalkozz vele! Én oda jutottam, hogy napi szinten úgy megyek el mellette, mint egy idegen mellett. Annak ellenére, mennyire nagyon tud fájni. Nem szabad kimutatnod, gyengének látszanod. Otthon, egyedül, magaddal vívhatod csak meg ezt a csatát... de talpra fogsz állni!

2019. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Jelen pillanatban csak meghalni akarok,hogy ne érezzem ezt a kínt.
2019. okt. 23. 21:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy?
2019. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!