Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párommal sose adunk egymásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal sose adunk egymásnak ajándékot. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, volt mar mindenfele ünnep. Karácsonyra tavaly szó szerint semmit, szülinapomra kaptam egy rózsát meg egy kicsi díszmacit, valentin napra csak csokit adtunk egymasnak (en adtam neki, ő elvitt a boltba hogy válasszak amilyet szeretek) nevnapra csokit adtam neki, ő nekem nevnapra egy szal rózsát meg azt hiszem csokit arra is.

Kicsit irigykedve nézem amikor látom hogy mas lanyoknak milyen szép meglepetéssel készült a párjuk, valamilyen alkalomból, Főleg amikor az adott pasi egyáltalán nem romantikus, :D



2019. okt. 28. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ti nem igénylitek, akkor a ti dolgotok.


De ha te örülnél, ha ajándékoznátok ("Kicsit irigykedve nézem amikor látom hogy mas lanyoknak milyen szép meglepetéssel készült a párjuk") akkor lépj :)


Adj neki ajándékokat, viszonozni fogja. Esetleg tehetsz apró utalásokat - gondolkozol, hogy veszel egy XY-t, de még nem határoztad el hogy elmész érte a boltba.


Vagy legyél egyenes, és mondd el neki amit érzel: jól esne, ha időnként meglepnétek egymást valami aprósággal.

2019. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Talán zsidó! Úgy tudom náluk nem szokás ajándékozni karácsonykor.
2019. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ha apro utalasokat teszek rá, akkor max annyit mond, hogy "ok, elmegyunk es megvesszük" de nem veszi meg meglepiként
2019. okt. 28. 10:02
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 dehogy zsidó.
2019. okt. 28. 10:03
 5/17 anonim ***** válasza:
13%

10 év alatt szerintem semmilyen ajándékot nem vettünk egymásnak. Ünnepekre kifejezetten soha nem ajándékozunk, undorító szokásnak tartjuk és pont a lényegét veszíti el az ünnep általa. Valentin napot meg névnapot abszolút nem ünnepeltünk soha, karácsonyt csak ha éppen itthon vagyunk. Mi inkább elmegyünk valahova ünnepelni pár napra ajándékozás helyett. Amire szükségünk van azt megvesszük magunknak, olyasmit meg nem akarunk venni egymásnak amit nem is akar. Ezért marad a közös kirándulás, randi, program, utazás.

Kiborítanak az ilyen szivecskés biszbaszok meg rózsák, annyira ötlettelen kommersz butaság. Én soha nem nézem az ilyesmit irigykedéssel, kicsit sajnálom inkább ezeket a lányokat, hogy a párjuknak itt megáll a szeretetkifejezés. Kicsit szomorúnak tartom azokat a kapcsolatokat ahol csak üneppekkor csinálnak valamit egymásért, amúgy az év többi napján se egy kedvesség se egy kis meglepetés.

2019. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

5. ő nyilván máskor se kap meglepetést, és nem érzi jól magát így.

Még egy csokit se, azt is együtt eszik meg.

És nem csak rózsa van, kedvenc kinézett könyvét is megveheti...

2019. okt. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekem anyukam sajnos apamtol sem tudott igazan orulni semminek (illetve valoszinuleg az erzessel volt baja amikor ajandekot bontasz es nezik az arcod) es ocsemet is erre tanitja, anyak napja? Nem kell virag, ugyis elhervad. Aranyos vagy de igazan nem kellett volna stb. Az ocsem a baratnoinek sem tartotta ezutan fontosnak h meglepeteseket okozzon mondvan nincs jelentosege annak h nonap vagy szuletesnap, amikor minden nap jo vagyok hozza. Es a stafetabot igy adodik tovabb. Nagyon nehez ezt visszaforditani de nem lehetetlen.

Ket dolog lehet, a baratod nem ismer elegge igy nem tudja mjt vegyen/keszitsen es/vagy nem kreativ, neki ez nem fontos es te nem hangsulyozod ki h neked pedig az lenne. Nekem is volt egy ilyen parom, nem ismert igazan plusz en sem sohajtoztam h de jo lenne ez v az.

Megoldas: kimondod. Mit szolnal ha valentinnapon elmennenk vacsorazni, mert sosem jarunk es az egy kulonleges alkalom. Mit szeretnel szuletesnapodra? Ha nincs otleted nagyon orulnek neki ha megneznek ezt/azt, kiprobalnank valami ujat mert a szuletesnap megiscsak mas mint a hetkoznapok. Stb.

De ehhez az is kell h dijazd ha igyekszik es az jo erzessel toltse el h oromet szerzett neked.

2019. okt. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Mondd meg neki kerek-perec: Nagyon jólesne neked az efféle romantika, ha kapsz valami meglepetést. Nyilván nem toronyórát lánccal, hanem valami apróságot. Maga a gesztus, amit hiányolsz.
2019. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Kezdeményezd te.Vegyél valami nagyobb ajándékot,akkor majd ő is vesz.
2019. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Eleinte meglepett csak úgy, virágokkal, csokival, rózsával.... Utana mar csak veszekedés utan... Most meg mar sehogy :D
2019. okt. 28. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!