Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működhet 20 F 26 N?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet 20 F 26 N?

Figyelt kérdés

Eddig mindig idősebb barátaim voltak, illetve éltem már kétszer több éves kapcsolatban is, egyszer összeköltözve is. Szóval nagyjából azért azt mondhatom, hogy van már némi rálátásom.

Most azonban külföldről jött egy fiatalabb csapat, és mivel én beszélem a nyelvet, nekem kell néha foglalkoznom velük. Az egyik sráccal sokat, túl sokat kezdtünk el beszélgetni, találkozni. Aztán egyik este egy két koktél után ketten maradtunk a lakásban, én ledőltem az ágyra, ő pedig átkarolt... és jött minden magától. Persze próbáltam az elején elhessegetni ezt, hogy érezzek bármit is. De így, hogy ennyi időt töltünk együtt, és ez a szeretkezés, valamit elindított bennem. Ő azt mondta tetszem neki, jól érzi magát velem, és nem probléma számára a 6 év különbség. Ráadásul, a hab a tortán, úgy néz ki, én voltam neki az első. ha lehet, komoly válaszokat várnék, jöhet hideg .meleg, de a gúnyolódást mellőzzük.



2019. okt. 28. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig korombelivel akarok összejönni de az hogy fiù vagy lány axmz idősebb az az én szememben mindegy. Persze a srác haza fog utazni és szakitanátok 26f
2019. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, az nem gáz, ha haza megy, mert én éppen ott keresek munkát, nem szándékozom maradni, nem jelent akadályt nálam ez.
2019. okt. 28. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi a gond?
2019. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem és a párja közt 12 év különbség van, nővérem javára. Ők remekül áttudták hidalni az eltérő életszakaszokból jelentkező kihívásokat... eddig a pillanatig biztosan.

Hogy mit hoz nekik az élet 5 vagy 10 év múlva, nem tudom megjósolni.


Véleményem szerint nem a kor lesz a döntő nálatok, hanem az, tényleg megvan-e köztetek az, amire szükség van egy stabil, jó párkapcsolathoz.

Ugye, adott a mondás is, "lakva ismerszik meg az ember".


Én jóval óvatosabban közelíteném meg az ügyet és nagyon átgondolnám, hogy mit is érzek valójában iránta.


Ettől függetlenül, én úgy gondolom, működhet.


Sok sikert kívánok!

2019. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm szépen! hasznos volt
2019. okt. 28. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
A 6 év korkülömbség nem sok,csak az a gond,hogy a srác még csak 20 éves.
2019. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gond. 20 évesen volt 24,5 éves barátnőm. Első nőm. 🙂 Mákos a srác, hogy lefeküdhetett veled, biztos jó élmény lehettél. 🤗
2019. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A nagy korkülönbséges kapcsolatban nem a kor a kérdés, hanem az, hogy ha esetleg más életszakaszban vagytok, az nem okoz-e áthidalhatatlan szakadékokat a kapcsolatotokban és tényleg ugyanazok a terveitek egymással.


Ha csak magamra gondolok, 20 évesen teljesen más volt a felfogásom, mint 25 évesen. Ég és föld. A terveim nem sokat változtak, de más volt a hozzáállásom egy kapcsolathoz, mást éreztem helyesnek, másképp terveztem a főbb céljaim megvalósításának "mikéntjét". Más volt a prioritás, teljesen mással foglalkoztam és visszagondolva szörnyű voltam... :D Tudom magamról, hogy 20 évesen egy 26 éves (és a mostani énem is) rám sem nézett volna a személyiségem miatt és azért, mert baromi szélsőséges és görcsös voltam, nem tudtam, hogy működik a világ. Viszont ha ti aktuálisan "matcheltek" ilyen szempontból, akkor semmi baj a korral.

2019. okt. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha így rá kell kérdezni egy online közösség anonim tagjaira, akkor borítékolható, hogy nem
2019. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!