Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek erős lehangoltságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek erős lehangoltságot és félelmet?

Figyelt kérdés
Folyton azon agyalok miben vagyok rossz a párkapcsolatomban és már mániákusan rettegek attól,hogy elhagy a párom,mert valamit elrontok.Ismerőseim megállapították,hogy nagyon maximalista vagyok és lehet ez az oka,de az előző kapcsolatomban ezek a viselkedésmódok nem fordultak elő ilyen erősen.Úgy érzem kezdek emiatt depressziós lenni és magamba zárkózok így a párommal se vagyok lassan hajlandó beszélni,mert félek elkövetek olyan hibát,amitől még szomorúbb leszek,közben néha bunkósággal büntetem akaratlanul feljönnek belőlem a tudatalatti érzések,hogy miatta lettem ilyen,de jól tudom,hogy nem tehet róla és gyerekes dolog flegma viselkedéssel hibáztatnom,mégis ezt teszem.Pont emiatt taszítom el magamtól.Ez egy örögi kör.

2019. okt. 29. 03:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy nagyon féltékeny típus vagyok.Ha egy nőről többet kezd beszél,mint szokott vagy olyan nőről beszél,akihez szerelmes szálak fűzték (ez gyakran előfordul mostanában) akkor az adott nőhöz hasonlítom magam és még butábbnak,kövérebnnek,unalmasabbnak érzem magam.Azért érzem unalmasnak magam,mert eddig akárhányszor találkoztunk (ami ritkán van,mert máshol lakunk és két hetente találkozunk már csak) nagyon sokszor előveszi a telefonját és mindig kifogásokat mond,hogy "Bocs,de ezt el kellett intéznem,mert fontos",közben voltak olyanok,ami egyáltalán nem fontos,ha már az instagram meg egyéb platformok fontosak...Folyton hívni akart mást is,hogy ne csak ketten üljünk a kávézóba,de amikor a legjobb haverjánál volt irogattunk és megírta,hogy "bocs,de most ne beszéljünk,mert bunkóság telefont nyomkodni társaságba".Pár hónapja volt az,hogy olyasfajta kijelentései voltak,hogy milyen jó lenne sok csinos nő társaságába lenni.Nem tudom honnan lyukadt ki a beszélgetés erre,de tudom,hogy nagyon rosszul esett.Kijelentette,hogy a bakancs listáján van az,hogy megd@gjon egy olyan politikai nézetekkel valló nőt aki az ő politikai nézetei ellen van,mert az mennyire megalázó a nőnek,ha utána kijelenti,hogy ő egy olyasfajta ember aki ellent mond a nézetének,hogy lefeküdjön vele és hogy én ezt az örömöt nem vehetem el tőle.
2019. okt. 29. 04:07
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyem szíved. :(

Ez a pasi megaláz téged. Olyan témákat vesz elő ami bánt, és félelmet kelt benned. Egyáltalán nem normális amit csinál, ebbe az emberbe te csak leépülsz.

Olyan kijelentéseket tesz, ami egy kapcsolatba nem fér bele. A maximalista dologhoz semmi köze, ez az ember szimplán semmibe se néz, nem tisztel és nem szeret.

Ne törődj bele. Ebből jó nem fog kisülni, és gyanítom, ő még örül is annak hogy bosszantod magad. Én soha nem tanácsolok szakítást, én a megoldás mellett állok amíg/ha van rá mód, de ebben az esetben nem.

2019. okt. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért érzel "erős lehangoltságot és félelmet", mert a palid egy fekete öves nárcisztikus manipulátor. Olvasgass kicsit utána a dolognak, valószínűleg rá fogsz ismerni. És menekülj, amilyen gyorsan csak lehet, amíg még maradt valamennyi az önbecsülésedből...
2019. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!