Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Szóval életembe először boldog és szerelmes lettem egy leányzóba minden jó volt, minden percet élveztünk együtt éreztem, hogy ő az igazi én már nem is barátnőként tekintettem rá hanem mintha a feleségem lenne. Nem érdekelt egy nő se mellette csak ő ezt tartott körülbelül 1,5 évig utána összeköltöztünk és kb 3 hónap után haza költöztem összevesztünk sok kis hülyeségen, de folytattuk.. ez tavaly augusztusba volt, utána működött egy fél évig majd 2 hét szünet kerestük egymást és megint összejöttünk és most megint szétmentünk ő szakított mert már nem volt boldog, összeköltöztünk de most nálam és kb olyanon akadt ki hogy 2 órával később érek haza munkából mert elmentem úszni meló után.. a barátaim, családtagok mindig mondták hogy hülye vagyok h vele vagyok nem is támogatták, de rám bízták. Most kb 1 hónapja nem beszélünk de nekem nincs olyan óra h ne jutna eszembe persze próbálom magam nyugtatni és van mivel lefoglalni, de legbelül érzem hogy ő az akit nekem teremtettek ő az igazi és nem pótolható. Már randiztam is és kb az egész randi alatt rá gondoltam, mintha megcsalnám.. Próbáljam meg elfelejteni vagy inkább visszaszerezni.? Ő 31 én 29

2019. nov. 2. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Fuha, hát ha őt érzed az igazinak, minek randizol mással?

Szerintem te se tudod, mit akarsz.

2019. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ezt a kérdést magadnak kell megválaszolni tesó.

De azért én is felteszek neked egyet: ha össze is jönnétek, mi a garancia rá, hogy nem kezdenétek előről ezt a cirkuszolást? Ami egyszer megtörtént, nagy valószínűséggel követekzik be másodjára is.

2019. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miböl is erzed hogy ö lenne az igazi? Mert kb nem ugy tünik
2019. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Végül is lehet ő az "igazi", csak épp 3 tetves hónapot sem bírtatok ki együtt összeköltözve egymással, mert egymás torkának mentetek és inkább hazaköltöztetek. XD


Istenem, miért nem látod be, hogy csak a kémia működik, qrávra nem passzoltok egymáshoz semmi másban az égadta világon... Az igazival nem csak a dugás lesz jó, nyugi.

Mármint nem kell erőltetni a közös életet, még ha te feleségként is gondolsz rá, ő tökre más mint amilyennek a kis buksidban él Pont ez a gond.


Nem őt látod szerintem, hanem amit kivetítesz rá és látni szeretnéd. Ezért csap pofán a valóság vele folyton.

2019. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen szakítás utan inkább várni kéne amíg leülepszenek az érzelmek! Elég viharos volt ez a kapcsolat szerintem!Kiderült hogy nem működött ez a kapcsolat minek epekedni egy reménytelen kapcsolat után?Ez a szerelem igen de van ész is amire ha hallgatsz talán látod te is hogy elváltatok talán nem véletlenűl.
2019. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem egy kapcsolat nem csak szexről szól az meg már régen rossz ha nem tudtok kommunikálni normálisan nem tudjátok rendezni a konfliktusokat. Pláne ha egyikőtök sem enged akkor már megette a fene. Meg ő szakított veled eleve nem volt boldog.
2019. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!