Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Esélytelen ilyen pasikat találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen ilyen pasikat találni?

Figyelt kérdés

Én egy átlagos lánynak mondanám magam, nem vagyok csúnya,elhízott sem.

Viszont normális értékrendem van és hányingert kapok az olyan lányoktól/fiúktól akik állandóan megcsalják a másikat, semmi hűsé, kitartás nincs, hobbik sincsenek csak a bulizás, szex már egyből...

Van még olyan fiú a mai világban akinek a tanulás, hobbik, önmaga fejlesztése és a párkapcsolatban a kölcsönös bizalom meg megbeszélés ha probléma van a fontos?

Mert n úgy látom ilyen normálisak nem igazán vannak, max olyanok akik meg elhízott, ápolatlanok. (Csak azért mondom mert azért fontos a külső)

20L


2019. nov. 3. 21:52
1 2 3 4
 1/31 Noren1989 ***** válasza:
70%
Esélytelen. True story.
2019. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
8%
Nemtudom hova sorolhatnám magam. 2 diplomám van, a második jogi. Van hobbim, sokat járok el, nem bulizok mert kifáraszt az éjszakázás, de a nőimet elég gyorsan váltogatom akkor nem vagyok normális köszönöm :D
2019. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
46%

Két olyan dolgot akarsz egyben amik majdnem bizonyosan kizárják egymást :)


De azért próbálkozz, hátha összejön.

2019. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező vannak ilyen pasik csak nem a 20évesek között,hanem a 30-es korosztalyban!

Én pont ilyen vagyok,de engem meg pont 1olyan lany csinalt ki aki teljesen mas volt a valovilagban,mint amit előtte interneten mondott magáról!

Egyébkent nem iszom,nem dohanyzom,van 1cuki bulldogom,jo allasom!

2019. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Jelen f/26, de sajnos hatalmas csalódások után rájövök lassan hogy nem éri meg ilyennek lenni, mert úgy is csak átbasznak a végén. És szerintem ezzel még sokan így vannak hogy beleadnak amit tudnak és a másikért élnek és adnak és adnak, és a végére tacsra teszik őket. Sajnos nem egy haverommal is megtörtént ez már h tényleg rendes srácból kb egy bunkó lett mert kb összetörték és felmosták vele a padlót. Amilyen fiut te keresel olyan lányban még sokkal sokkal kevesebb van sajnos, vagy is akik vannak annak a 90% hamar lecsapnak és v elveszik feleségül :/.
2019. nov. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%
Vannak igen. És nem kell az idősebbek felé fordulnod ezért. Egy fokkal sem jobbak.
2019. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
29%
Kicsi vagy te még ehhez a világhoz. Majd adod lejjebb is az elveidet. Azert azt tudnod kell a szex, buli, és egy kis habitus nem árt egy egászséges pasinak.
2019. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
50%
Én 17 évesen olyan fiúnak tartom magam amit leírtál, mármint az ideálod, és egyáltalán nem vagyok sem elhízva, igénytelen sem vagyok, szóval vannak ilyen srácok de nagyon ritka. Ne add fel, majd betoppan az életedbe az akit teljes mértékben el tudsz fogadni és szeretni, csak diő kell hozzá.
2019. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

#6


De az vicces, ahogy a középkorúak rögtön nekiállnak magukat promózni :D És persze, ha vita van jöhet örök jollyjoker érvnek a kor.

2019. nov. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
39%
Nem mindenki olyan gyász mint te #9.
2019. nov. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!