Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Együtt élünk már, szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk már, szeretem, de a haverja eszméletlen módon vonz. Ez a "tiltott gyümölcs" miatt lehet?

Figyelt kérdés
A párommal együtt élünk több mint 3 éve. Tervezgetünk ház,család,minden.. Ez olyan első látásra szerelem volt 4 éve, neki is, nekem is. Viszont! Van egy haverja, akivel nem vagyunk közömbösek egymásnak sajnos. Akármikor, ha összejön a társaságunk szemezünk (egyáltalán nem tudatos) keresi azt, hogy beszélgessünk, legyen kontakt köztünk.(mióta ismerjük egymást ez van) Külsőleg sem tetszik különösebben, belsőleg pedig ismerem annyira, hogy nem tudnám vele sehogy elképzelni.. De egyszerűen akkoris megfog benne valami, és annyira vonzódok hozzá, amit nem tudok mivel magyarázni. Ez lehet csak attól, hogy a barátommal komolyan tervezzük, és ettől van bennem egy félsz? 7 éve mindig kapcsolatban vagyok, nem volt olyan, hogy egyedül lettem volna egy szakítás után, lehet ez is baj? (3 kapcsolat, a jelenlegi a 3.)

2019. nov. 4. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Kapuzarasi panik.
2019. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegény barátod.Nem szívesen lennék a helyébe.
2019. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Szeretem a fiumat. Baromira nem erdekel es plane nem vonz mas. Nem ertem, mi a kerdes..
2019. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Megértelek, én is voltam így - akár szép vagy nem szép dolog. Nálunk nem történt semmi, időben észbe kaptunk és megbeszéltük a dolgokat, hogy a “barátom barátnője” tabu... :-)

Egyébként nekem az izgalom tetszett benne, hogy volt mit várni, valami kis apró újdonság, figyelmesség... :-)

2019. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mikeXxX ***** válasza:
47%
Szegény ördög ha tudná !
2019. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Igazi kis r.banc vagy. Ami önmagában nem baj, a baj az, hogy még nem nőtted ki. Én se lennék a barátod helyében, a háza kell, meg a haverja...
2019. nov. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én most vagyok így... Csak nekünk már van lakás meg hitel. Nem akarom elhagyni, de megbolondított egy (nekem) új ismerős... Kiderült hogy én is tetszek neki, mert szemeztünk. Lehetett volna belőle valami, vevő lett volna, de mondtam neki hogy nem akarok én olyat csinálni, de hát levehette hogy nagyon tetszik... De a gondolataimban sajnos megteszem és nagyon látni szeretném újra. Nem tudom én sem megfogalmazni mi a valódi probléma a férjem és köztem, mert szeretem. De az igaz sajnos, hogy mostanában egyhangú az egész. Csak vagyunk egymás mellett. Különösebb igényt nem látok rajta, hogy ez őt zavarná. Már mondtam neki hogy nyugdíjas pár lettünk... 9 éve vagyunk együtt. Az az izgalom nyilván nincs már meg amit egy új kapcsolatban szokott lenni az elején. Nem tudom én sem, csak hogy most ez nekem nagyon bezavart...
2021. júl. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!