Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, lányok, volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, volt már olyan amikor csak a magassága miatt utasitottatok vissza férfiakat, fiúkat?

Figyelt kérdés
Hány centi magas volt a srác, és ti magatok milyen magasak vagytok?

2019. nov. 5. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt két véglet :) Én 160 cm vagyok, az egyik srác nálam is alacsonyabb volt, a másik közel két méter. Az átlagos magasságú férfiakat kedvelem.
2019. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem első körben, először megpróbáltuk a párkapcsolatot. Én 173 vagyok, a férfi vagy fél fejjel alacsonyabb. A szakításban benne volt, hogy alacsonyabb nálam. És pont ezért nem jöttem össze egy másikkal. Ezen kívül magassarkút hordok, furán érzem magam, ha magasságban én vagyok a domináns. Nekem kell a magasabb pár, úgy érzem magam jól.
2019. nov. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Volt. A teljes magasságát nem tudom, de nem ért fel a vállamig a srác, pedig én 163 cm vagyok, szóval bőven 160 cm alatt lehetett. Egyszer volt olyan, hogy megpróbáltam a kezdeti ellenérzésemen túllendülni és egy 165 cm magas pasival randizni, nem jött be, folyamatosan nagyon zavart a magassága. Nem érdekelt akkor sem és egyébként sem, hogy hogyan nézünk ki kívülről, nekem ez egyszerűen kényelmetlen- a kezét nem tudom úgy fogni, be kell hajlítanom mindig a könyököm, az összebújás, csókolózás valahogy nem esik olyan természetesen, a testtartásom valahogy nem az igazi közben, és ha netalán még magassarkúban is vagyok (amit gyakran szoktam), akkor kb ezektől el is búcsúzhatok.

Amúgy nem kell nekem égimeszelő, a férjem 179 cm magas, még magassarkúban is tökéletes a különbség.

2019. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Volt igen. Én 172 cm vagyok és imádom a magasabb pasikat, akik mellett lehet büszkén és bármilyen cipőben lenni :D

Volt egy férfi, kb. fél fejjel volt kisebb, de rossz volt a tartása is, ezért még ennél is kisebbnek tűnt. Hiába tetszett, meg minden, nagyon zavart, hogy lenézek rá :D

2019. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem volt. Nálam alacsonyabb srác sosem próbálkozott (legalábbis nem emlékszem), a magasakkal meg nincs bajom. Bár szerintem a legkényelmesebb a plusz 10-15 centi, erre már másodjára sikerül kifognom egy égimeszelőt:D De ez van, ha amúgy minden más stimmel, nem fogom lepattintani azért, mert majdnem 2 méter magas...

Én 162 cm vagyok.

2019. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

175 vagyok. Kb 170cm volt az egyik. Megkert, ne vegyek fel magassarkút, ne húzzam ki magam mert akkor látható hogy magasabb vagyok. Nem volt 100 a pasi.

Mikor szingli voltam sok jóval alacsonyabb pasi akart ismerkedni. De nekem nem jött be mikor 10cm es magassarkú volt rajtam a másik meg eltűnt mellettem. Nem éreztem jól magam.

2019. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, kb 185-190 centi magas lehetett a srác, én meg ~150 vagyok. Engem nagyon zavart ez a nagy különbség, még egy puszit sem tudtam adni rendesen:(
2019. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!