Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugy erzem komoly erzeseim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem komoly erzeseim vannak egy srac irant, de o nem akar kapcsolatot. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Baratok vagyunk, meg mar intim kapcsolatba is kerultunk. Csak szorakozasnak indult, de ugy erzem kotodom hozza. Beszelgettunk kapcsolatokrol, tisztan elmondta, hogy nem akar baratnot.

19l


2019. nov. 8. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
191 évesen miért akarsz pasit?
2019. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Ha kitartó vagy, talán sikerül meggyőznöd. Az érzéseid ellen úgysem tudsz menni.
2019. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmit, voltam ilyen helyzetben, ugyanez volt a szöveg: nem szeretne barátnőt. Aztán csak lett neki, vagyis nem barátnőt nem, hanem engem nem szeretett volna. 😅 Kellemetlen.
2019. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
üdv a klubban
2019. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3asnál a pont, ez a mondat ezt jelenti.
2019. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez a helyzetem...

Nem akart komolyat semmiképp

Hmm most pont lett neki komoly, érdekes

Csak nem velem

2019. nov. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy lelépsz, vagy (jobb esetben) egy életre megtanulod, hogy az ilyen tőled nem akar semmit.
2019. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani mint az előttem lévők, én nekem is mondták már hogy nem akarnak kapcsolatot, aztán pár hónap múlva össze is jött egy másikkal.


Nem akar tőled semmit, azt jelenti az, hogy " nem akarok kapcsolatot ".

2019. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen kapcsolatban 2 szer is. Egyszer ugy ahol megkaptam en is ezt “nem akar kapcsolatot”. Akart kapcsolatot csak nem velem. Masodjara pedig egy srac mondta mindig mindenkinek, hogy nem akar kapcsolatot, vegul velem osszejott. Azota is egyutt vagyunk.
2019. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vegyél egy nagy levegőt, és engedd el.

Nem lesz ebből semmi több.

2019. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!