Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ötletetek van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötletetek van, hogy tudnék egy "véletlen" találkozást összehozni?

Figyelt kérdés

Van valaki, aki nagyon fontos nekem, évek óta nem tudom kiverni a fejemből. Ő volt az első (plátói) szerelmem, évekkel később ő keresett meg, kiderült hogy ő sem közömbös. Én akkor visszautasítottam mert kapcsolatban voltam. Nem tudom kiverni a fejemből azóta sem, erős vonzalom volt mindkettőnk részéről. Megőrülök érte, szeretném vele felvenni a kapcsolatot, de hogyan tegyem? Szégyellte magát, hogy mit gondolhatok róla, hogy úgy fedte fel az erzéseit, hogy én kapcsolatban voltam. Félek, hogy negatívan maradtam meg benne, és nem lenne rám vevő.


Kérlek segítsetek, ha van jó ötletetek, hogy tudnék vele személyesen találkozni. Az alábbiak adottak:

-egy szülővárosunk van, csak időnként járunk haza, sajnos fogalmam sincs, mikor van otthon

-facebookon töröltem, írni neki újra nincs bátorságom, nagyon félek a visszautasítástól, megszégyenüléstől

-van egy közös, lakóhelyünkhöz kapcsolódó facebook-csoport, ahol mindketten tagok vagyunk és látjuk amit kiír a másik (ezzel kapcsolatban ötlet?? Esetleg itt elejteni, hogy ott leszek valahol?)


Ti mit tennétek, hogyan eszközölnètek ki egy találkozást? Tudom, hogy túlbonyolítom és túlparázom az egészet,de az érzéseimnek a rabja vagyok.


Előre is köszönöm a segítséget! :-)



2019. nov. 11. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem értem. Már nem vagy kapcsolatban? Szinglik vagytok?


Akkor meg miért nem írsz rá, hogy "Helló, nem iszunk megy egy kávét valamikor, amikor a városban vagy? Frankó lenne"


Ezt a szenvedést, bakker.

2019. nov. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, teljesen igazad van hogy bátortalan vagyok. A neten nincs jele annak, hogy lenne kapcsolata, de persze 100 %-ig nem tudhatom. Félek attól, hogy hallani sem akar rólam, vagy úgy van vele, mit akarok ennyi idő után. Nem akarok direkt bepróbálkozni nála, ha "véletlen" összefutnánk az utcán, kiderülne hányadán állunk.
2019. nov. 11. 01:01
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Menj oda, pukizz az orra alá. Aztán a többi megy a maga útján.

Fogd rá, ilyesmi 😂🤭

2019. nov. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Istenem... legutóbb ő keresett meg téged. Jelöld be és írj rá. Tényleg, ne szenvedj már.
2019. nov. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
csak írj rá, hogy "szia, mi újság?"
2019. nov. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írj rá, veszteni nem vesztesz semmit! Rosszabb helyzetbe nem kerülsz! 4 éve én is megismertem valakit , akkor 2-3 hónapig chatelgettünk, de mivel akkor volt párom, így nem lett több, meg akkor meg is haragudott rám. Viszont nem adtam fel és fél éve ő a párom. 😉😀
2019. nov. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a közös csoporttal kapcsolatos ügyben írj rá, aztán kérdezz rá hogy van, egyedül él-e (ha igen DEJÓÓÓÓ! :) mikor van otthon...dejóóó akkor vagy te is pont otthon...
2019. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindegyikőtöknek a válaszokat, sokat segítettetek a tippekkel, már csak össze kéne szednem a bátorságomat. Tudom hogy az a legegyenesebb, ha írok neki és rákérdezek, mi van vele, de félek hogy pofára fogok esni aztán szégyenben maradok. Fogalmam sincs, hogy reagálna, hogy azóta van-e valakije.
2019. nov. 11. 15:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyenesen jobb, mint a hülye taktikázás. Valószínű, hogy rég tovább is lépett, de hát ez van.
2019. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Közös csoportban likeold amiket ír..tudom tinis de első lépésnek jó. Facebookon jelöld be,ha nem jelöl vissza akkor bukott a dolog. Ha visszajelöl írjál rá...
2019. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!