Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek többet érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loveeeeeeeeee kérdése:

Szerintetek többet érez irántam?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akivel tavaly kezdtünk el többet beszélgetni. Mielőtt mi jóba lettünk, neki az én egyik legjobb barátnőm tetszett neki, nekem pedig az ő egyik legjobb barátja, de aztán végülis nem alakult ki több se a barátja és köztem, se a barátnőm és közte, annak ellenére, hogy a barátnőm nagyon sokat kezdeményezett nála.


Idővel nagyon jó kapcsolat alakult ki közöttünk. Szinte mindennap beszélgettünk, volt olyan óra ahol egymás mellett ültünk (csoporttársak voltunk, nem osztálytársak, így napi 1-2 óránk volt együtt). Először csak akkor beszélgettünk amikor közös óránk volt, majd már sokszor szünetekben, órák előtt, vagy éppen akkor amikor elmaradt valamilyen óránk. Mindenről el tudunk dumálni, komolyabb, viccesebb témákról is. Elég sok olyan jelet vettem észre rajta hogy többet érezhet irántam: megdicsérte a hajam, az illatom, azt mondta szép a szemem, jó velem beszélgetni, illetve örül hogy még akkor is amikor elmarad az óránk beszélgetünk, mindig megkérdezte hogy vagyok, minden rendben e velem, emlékezett szinte mindenre amit mondta, olyan vicceimen is nevetett amik nem voltak viccesek, ha ki raktam valami instagram napomba akkor legtöbbször reagált és irt is, sokszor mondta ki nevem (amikor messengeren vagy instán beszélgettünk akkor is sokszor leírta a nevem; én azt hallottam ez jó jel), amikor felköszöntöttem névnapja alkalmából akkor megölelt, sokszor becézett, sokszor megérintett (pl: combomat, kezemet, vállamat), ha elment valahova rám bízta a cuccát.Sokszor dumáltunk olyan dolgokról is amikről mással nem beszélgetett (pl: Az álmairól, az edzéseiről). Azt mondta hogy nem szeret mások után inni, enni, viszont egyszer meg kínált engem abból amit vett, és utána simán evett ugyanazzal a kanállal.


De voltak azért negatív jelek is: amikor volt a szalagavatónk akkor az egyik ismerősét, aki lány, hozta magával, és akkor illuminált állapotában nem igazán foglalkozott velem, amiről én szintén úgy tudom, hogy rossz jel.


Ahogy elballagtunk nyáron beszélgettünk még párszor instán, viszont amikor nyár végén volt angol csoport találkozó akkor nem igazán beszélgettünk, igaz nem is volt rá lehetőség hiszen a csapat végig együtt beszélgetett, de nyilván lehetett volna rá időt szánni ha akarta volna. Instán azóta is tartjuk a kapcsolatot. Minden hónapban beszélgetünk egy kicsit, mindig olyan kedvesen és aranyosan ír vissza, de aztán egyszer csak megszakad a beszélgetés mert nem ír vissza.


Én mindig is úgy gondoltam hogy esetleg több is lehetne köztünk mint barátság, de lehet tévedtem.


Ti hogyan látjátok a helyzetet?


(Bocsánat, hogy ilyen hosszúra sikeredett, nagyon szépen köszönöm, hogyha elolvassátok és leírjátok a véleményeteket, illetve akinek ismerős a kérdés az azért van mert a tini párkapcsolatokba már kitettem, de mivel nem jött rá válasz, így egy másik profilból ide is kiírtam.



2019. nov. 11. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mar volt. Akkor nem tetszettek a valaszok?
2019. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hozzatok össze egy gruppent.
2019. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És miért nem léptél te feléje, amikor még érdekelted? Most már konkrétan nem érdekled, amikor meg odavolt érted, miért nem alakult több?
2019. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az írásodból megismertük, hogy a srác hogyan viszonyult hozzád...

Azt a részt kifelejtetted, hogy TE milyen jeleket küldtél féle. Lehet úgy látta nem érdekled eléggé.

2019. nov. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy az van hogy tullépett rajtad vagy a csaj csak pusztán bú felejtőnek tartja. De ha ennyire nyugtalanító a dolog sztem kérdezz rá veszíteni nem veszitessz vele.
2019. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!