Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a pasim beteg/pszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a pasim beteg/pszichopata? Vagy miért ilyen? Hogy beszéljek vele?

Figyelt kérdés

Sajnos csak anonim oldalon tudok érdeklődni, kell a külső szemlélő. Nem tudok hova tenni dolgokat. Nem vagyunk annyira régóta együtt, de egyre több dolog gyanús és/vagy furcsa. Amit mondott magáról: hogy 30 éves, otthon lakik a szüleivel, és van egy bolti eladói állása. Ezzel idáig semmi különös, elfogadtam, nem ez a lényeg. Hanem az, hogy egyik barátjával elbeszélgettünk és furcsa dolgok derültek ki. Gimis osztálytársa volt a párpmnak, azt mondta hogy mindig is különc volt, iskolán kívül nem nagoyn lehetett elérni se neten, se élőben. Nem nagyon járt sehova. Nem tudták mit szokott csinálni szabadidejében. Ő úgy tudja egy tesója van, de nekem azt mondta a párom, hogy 2 van neki. Az is kiderült, hogy jelenleg munkanélküli, ami azért furcsa mert sokszor nincs fent neten, és velem se beszél amikor elviekben "dolgozik". Úgy írják le az ismerősei, hogy zárkózott, befelé forduló, kicsit "kattos" srác. Ami engem ledöbbent, mert randikon, meg amikor velem találkozott, egy ápolt, igényes, sőt beszédes, már-már vagány pasi benyomását keltette. Most meg kiderül hogy a szüleivel élő munkanélküli és iylen "zavart". EZ most mi? Kettős életet él? Szimplán beteg?


24/L, a párom 30



2019. nov. 11. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hiszel a párodnak? Vagy miért nem kérdezel rá ezekre az infokra?
2019. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Ezeket amiket összeírtál tedd az orra elé és megtudod.

Tudom újat mondok, de legrövidebb út az egyenes.



Még 2019-ben is.

2019. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak nem érez közösséget a társadalommal, ami "zavartnak", "kettyósnak", "betegnek", "pszichopatának" hiszi, bélyegzi.

Én is ilyen vagyok.

2019. nov. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én senki felett nem török pálcát. De ez a férfi nem ilyen "elvont"-nak tűnt. Ivott velem alkoholt is, flörtölt, stb. stb. Akkor hogy lehet amúgy meg ilyen "antiszoc" ?
2019. nov. 11. 23:11
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Már maga a hazugság ténye szerintem jó indok lenne arra, hogy befejezd vele, de a leírtak alapján egyáltalán nem következne az, hogy pszichopata. Aki pszichopata az általában sikeres, legalább az élet egyik területén.
2019. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak meg akarnak vezetni azok, akik amúgy semmit nem tudnak róla, de ilyeneket mondanak, és ő sem akar feléjük nyitni.
2019. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fejezzem be vele.. Lehet persze az kéne, de engem megfogott, nem tűnik felszínesnek, érzéki. Jó embernek tartom, vagyis annak látszik. Szeretném megérteni.
2019. nov. 11. 23:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért a gimi rég volt, simán lehet, hogy elavult infókat kaptál. Én is csak néztem, mikor megtudtam, hogy a párom a legcsendesebb gyerek volt egész iskola alatt, alig beszélt bárkivel is, mikor én az egyetemen a társaság lelkeként és a leghangosabb emberként ismertem meg, pedig azóta csak 4 év telt el és nem 12. Van ilyen, hogy egy ember egy bizonyos körben nem tudja elengedni magát, és megmutatni milyen valójában.

Persze ettől függetlenül simán lehet, hogy nem ez a helyzet, illetve erre az állásra, illetve a többire mindenképp rákérdeznék, de az is lehet, hogy csak szégyellte hogy munkanélküli épp. Ha megfogott, tisztázd fele minél hamarabb szerintem :)

2019. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A volt középiskolai osztálytársaim 100 százaléka kettyósnak írna le, ha valaki megkérdezné őket. Ez még önmagában semmit nem jelent, olyan sok idő telt el azóta, bőven változhatott a párod is (vagy jó eséllyel akkor sem volt kettyós).


A meló kérdés necces csak. De az azért nonszensz, hogy a párodnak hívod, de nem tudod, dolgozik-e egyáltalán.

2019. nov. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

"Én senki felett nem török pálcát." "Akkor hogy lehet amúgy meg ilyen "antiszoc""


Egyik szavaddal ütöd a másikat.

2019. nov. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!