Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerelmes egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerelmes egy férfi?

Figyelt kérdés

Férfiaktól várnék válaszolat arra, hogy mit jelent az, amikor azt mondják, hogy szerelmesek.

Mit jelent ez a szó számukra.

Milyen az, amikor szerelmesek. (Milyen érzések vannak ilyenkor)

Hogyan élik ezt meg, illetve hogyan mutatják ki.

Egyáltalán tudnak-e mélyen, őszintén szeretni.(vagy csak a szex megléte az indok erre a szóra, esetleg a szex egyenlő e a szerelemmel náluk)


Mivel minden ember más, ezért nyilván mindenki másként reagálja le ezt a dolgot. erre vagyok kíváncsi.



2019. nov. 12. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Valamelyik;

vagy csak a szex megléte az indok erre a szóra, esetleg a szex egyenlő e a szerelemmel náluk)


Meg is válaszoltad.

2019. nov. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Folyton rá gondolok, fáj a hiánya, föld felett járok 10 centivel ha vele vagyok, motivált vagyok, szebbnek látom a világot. Kívánom a lelkét, testét, folyton vele lennék, de nem folytom meg. Sokat szerelmeskednék vele, hogy ebben a formában is kimutassam felé az érzéseimet. Sok közös progit, élményt akarok vele átélni. A létezés könnyeddé válik.
2019. nov. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
*fojtom. Bocs.
2019. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
#2 Nagyon szépen fogalmaztál, de ez a "sok közös progi" elég vicces kifejezés. :D
2019. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Sokkal mélyebben, igazibban, mint egy nő. Ezt látom a férjemen és a ffi barátaimon is.
2019. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Szegény #5-öst lepontoztátok!

Pedig nő. Osztotom a véleményével.

Önzetlenebbül, tisztábban szeretünk.

Viszont azt ki kell érdemelni.

2019. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Vele szeretném tölteni az időt, hiányzik és mindig rá gondolok. Örülök ha boldoggá tehetem ajándékkal, közös élményekkel, vagy akár csak a rászánt idővel hogy értékesnek érezze magát.
2019. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Reggel ő az első gondolatom, lefekvéskor az utolsó. S napközben is csak ő jár az eszemben.


Ilyet már rég éreztem, de amikor szerelmes voltam szó szerint liftezett a gyomrom.

30/F

2019. nov. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne válaszolni, de ez a nyelv annyira primitív ahhoz a világmindenséghez képest, amit válaszolnék.
2019. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2-8 közötti válaszok mind igazak.


Nőknél nem így van?

2019. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!