Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy szép, társasági, és sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép, társasági, és sokat beszélő lánynak hogy jöhet be egy ilyen fiú?

Figyelt kérdés

Én vékonyabb alkatú, és eléggé visszafogott, szolid fiú vagyok aki nem beszél sokat. Van egy lány aki megszerettet. Csak fura mert ő nagyon szép, meg sokat sportol így a teste is szép formás. Nekem amúgy nagyon bejön a személyisége. De nem fura ez?

Mit szerethetett meg bennem?


Arra gondoltam hogy lehet azért, mert mivel szép így sok fiú csak ki akarná őt használni, és én pedig szeretem, és megbecsülöm őt. Lehet ez az oka? Jah meg szerintem még az is tetszik neki, hogy 192 cm vagyok.


2019. nov. 14. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ízlések és pofonok.
2019. nov. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nehogy örülj neki.
2019. nov. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Neki pont Te vagy az esete. Az életben nem minden racionális.
2019. nov. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy nem az eszed miatt, az biztos.
2019. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Hát nagyjából mindenki leírta... wazze' nem vagyunk egyformák, tetszel neki és kész, ne filózzál már ennyit rajta, bízzál magadban, figyelj rá, add önmagad és szeresd! Nem mindegy neked mi az oka, tedd már helyre a tökeidet!
2019. nov. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
#2 és #4: 😅😅😅👏👍
2019. nov. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!