Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnál törpe nővel? 130 cm alatt.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál törpe nővel? 130 cm alatt.

Figyelt kérdés

2019. nov. 17. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy nagyon szépet tinderen, akkor elgondolkodtam :) De a magam 187 centijével és testes mivoltommal igencsak ijesztő lennék számára. Amúgy igen bűbájos volt. De ez elég ritka, láttam már törpe nőket korábban is, ők nem tetszettek arcra. Az említett hölgy kivétel.
2019. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Nekem mindegy, legalább nem kell letérdelnie hogy les.opjon. De ne hányjam el magam ha ránézek
2019. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Genetikai betegekkel biztos nem.
2019. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A magam 180 cm magasságával biztos, hogy nem. Lehetne akár milyen szép, nem tudnám élvezni a dolgot. Plusz, simán néznék akár a lányomnak is.

Illetve engem már egy-két fej különbség is zavar, mert kb kitörik a nyakam, ha megakarom csókolni a lányt, őt még inkább nem tudnám. És ez zavarna.

2019. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, persze.
2019. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bírom az alacsonyabb lányokat, de a 130 centi már nekem is túl alacsony. A gyomorszájam van konkrétan 125 centire a földtől... :)
2019. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 158 centi vagyok nincs nagyon válogatnom... 28/F
2019. nov. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ismerek egy házaspárt, gyermekkel. Az átlagosnál kissé magasabb férfi - vak. A nő aligha van 130 cm.

Nekem a nő nagyon alacsony volna.

2019. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. A magas nőket preferálom. Lehet 180 feletti is.

Az alacsonyságról mindig a kislányok és az alárendeltség jut eszembe, ami nem vonzó.

2019. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!