Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy pasi akivel csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel csak szexelni szoktunk és én bele szerettem mit csináljak? Mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2 hetente szoktunk kb találkozni és akkor csak szex van mostanaban már szoktunk beszélgetni többet itt marad meg nálam szex után. Eddig kb olyan volt mint egy haver, most már érzem hogy hiányzik szeretem, jobban leszek mikor meglátom 21 éves vagyok ő 23
2019. nov. 17. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az is magas, hogy egyáltalán mi az hogy CSAK szexkapcsolat... Feljön, megkefél és helló? Semmi beszélgetés, érdeklődés? Addig okés hogy a férfiaknak megy az ilyen, na de nőként én nem tudnám magamról elképzelni olyat, hogy egy nagyjából idegen embert magamba engedek.


Most meg már beszélgettek is??? Eddig mi volt?

2019. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se értem a csak szex dolgot, mi moziban is voltunk, nem, mint kér dugógép :O


ne mondd el neki még, mert, ha ő nem érez így, akkor le fog lépni. Figyeld reagál-e valamit a közeledésedre!

2019. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És hogy érted hogy csak szex? :) mindketten szinglik vagytok?
2019. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Igen
2019. nov. 19. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!