Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem reg megismertem egy fiut,

Interneten beszelgettunk csak (irtunk) de olyan szinten megfogott hogy ugyan olyan mint en a fajdalmai a csaladjaval kapcsolatban, minden hogy nem birom el felejteni. En ugy erzem hogy o lenne nekem az igazi!

De valami butasagon ossze kaptunk, es azota irtam mar neki 3 szor de meg se nezi..

nem tudom mit tegyek.

Nem birom elviselni a napokat nelkule. Nem tudom elkepzelni a jovomet nelkule.

Ugy erzem o megert engem es enis ot, ilyet meg soha nem ereztem ez elott.

Mintha ra vartam volna mindig!

Mintha ismernem ot teljesen es minden fajdalmaval egyutt szeretni akarom ot!!



2019. nov. 18. 22:46
 1/2 exronin ***** válasza:
56%
Javaslom, kelj fel a számítógép elől, menj ki a fényre és találkozz a barátaiddal többet, ha vannak egyáltalán.
2019. nov. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele! Ha megvan a telefonszama, akkor hivd fel, ha tudod hol lakik, menj el hozza!
2019. nov. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!