Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szórakozik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
3 hete elkezdtem találkozgatni egy fiúval, ő 25 éves én 19. Volt már köztünk szex is. Többször elhívott már a barátaival is közösen buliba. Találkoztam a családjával is,sőt voltam már velük közös programon is. Hétvégén voltunk a faluba egy rendezvényen itt is nyilvánosan felvállalt. Csókolóztunk, átölelt. Most hétvégén is nála voltam,egész vasárnap összebújva pihentünk. De az egyik haverja barátnőjével jóba vagyok és mondta,hogy a srác mondta neki,hogy nem tudja mit akar tőlem és nem is tudna mit reagálna ha megkérdeznem meg hogy egyáltalan akar e kapcsolatot. Ez nagyon rosszul esett amikor megtudtam,mivel azt hittem akar tőlem valamit,de ezek szerint nem igazán. Szerintetek kérdezzek rá én is vagy mit csináljak? Nagyon félek a választól,mert én elkezdtem beleszeretni és kötődni hozzá.
2019. nov. 19. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Azok után, hogy egy ócska ribi vagy, és 3 hét alatt, hogy nem is ismerhetted igazán, oda dobtad neki magad, nem akar tőled semmit. Dugni jó vagy de másra nem. Ennél többre már most nem tart téged.
2019. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régóta ismerjük már egymást,nem voltunk idegenek. Csak most kezdtünk találkozgazni.
2019. nov. 19. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1, miért baj, ha lefeküdtek? Nekem is volt, akivel 3 héten belül lefeküdtünk, mégsem tartom r@@ancnak.


Egyébként az a barátnő hazudhat/ferdíthet. A sráctól kéne megkérdezni, hogy jártok-e.

2019. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem,mert mondta hogy örülne, ha összejönnénk. Nem merem megkérdezni,mert félek nagyob az elutasítástól,de úgy érzem muszáj lesz. Most hétvégen is egyik haverja kérdezte tőle,hogy megérte-e hogy segített összehozni minket és azt mondta hogy igen,megérte. Ezért is ért nagyon hirtelen.
2019. nov. 19. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld ezt meg vele, ne örlődj tovább. Kérdezd meg tőle, miért mondta azt amit.
2019. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!