Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről? Ti ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Ti ezt, hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy aki féltékeny az nem szeret, vagyis, hogy erőszakosan/birtoklóan szeret.

A féltékeny ember önbizalomhiányos, önző, aki magát félti, nem a másikat szereti.

Fél attól, hogy a párját elveszik/elszeretik tőle/a párja talált valakit, akivel jobban érzi magát, mint vele...


Én ezt értem, de ha a másik egyáltalán nem is számítana nekünk, akkor nem is félnénk attól, hogy elveszíthetjük, akkor magasról letojnánk, nem?


2019. nov. 19. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Az ilyen jellegű általánosítások szerintem értelmetlenek. Többféle ember, többféle kapcsolat.
2019. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a féltékeny ember nem eléggé bízik abban, hogy megfelel a párjának (önbizalomhiány), attól tart, hogy emiatt az mással kezd ki (birtokolni akarja a párját), fél attól, hogy mások a szájukra veszik (jól elpletykálnak róla, szégyenérzete lesz, felszarvazzák). Nem éreztem féltékenységet, de hallottam, hogy rettenetesen rossz érzés mindkettőnek, főleg, ha a másik ne ad rá okot.
2019. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Mindennek van határa, tény, hogy mindenki bizonyos szempontból "féltékeny" a párjára, de a klasszikus féltékenységgel az a baj, hogy a normális kereteken már túlmegy (mérgezi a kapcsolatot, a nyugalmat, a kommunikációt, stb)
2019. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy baromság, éretlen gondolkodás , és nagyon egyoldalú.


Egy minimális féltékenység egészséges is.

2019. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Mindig egyedi esetek vannak.
2019. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Ez akkora baromság.

Ha valami igazán fontos neked, mi sem fontosabb annál, hogy ne veszítsd el. A félelem önbizalom hiány? Talán azt kéne képzelnem, hogy Isten vagyok és minden az akaratom szerint történik? Akinek fontos a másik, azt félti. Ez természetes, nem beteges és nem gyengeség. Persze mértékről függ.

2019. nov. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem voltam féltékeny, de sikerült rányitni a hölgyikére, amint egyszerre 4 kandúrt kényeztetett.
2019. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem ha az egyik fél sem ad okot rá akkor pláne meg sem fordul az ember fejében az hogy esetleg a másik meg csal. Persze egy kis féltékenység nem beteges.
2019. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as válaszoló!

Épp az a baj, hogy nagyon sokan OK NÉLKÜL féltékenyek a másikra. Édesanyám szokta mondani: "Ki mint él - úgy ítél", azaz: az kezd féltékenykedni, akire éppen féltékenynek kellene lenni, aki erre maga is okot ad.

2019. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!