Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Miért mondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért mondjátok, hogy figyelemre vágytok, amikor ha megkapjátok, már nem is olyan érdekes számotokra?

Figyelt kérdés

Miért a megbízhatatlan pasi kell? Miért mondjátok, hogy nem akartok játszmázni, holott, meg ugyanúgy játszmáztok? (pl. fél nap után válaszoltok egy üzenetre, átölel a férfi és kibújtok a karjaiból csak azért is, de ha nem ölel át a férfi rögtön bújnátok hozzá...)

Miért nem lehet nyugisan, kiszámíthatóan szerelmesnek lenni mellettetek? :) Lehetnétek ketten is a világ ellen, taktikázás nélkül...


2019. nov. 20. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni.

Részemről ezekben semmi játszma nincs.


"fél nap után válaszoltok egy üzenetre"

Nem lógok a neten 0-24-ben.


"átölel a férfi és kibújtok a karjaiból csak azért is, de ha nem ölel át a férfi rögtön bújnátok hozzá..."

Na igen, abszolút jellemző rám. Nem szeretem, ha "lefognak", ha nyomnak, ha korlátozva érzem magam fizikálisan. Jobban szeretek én bújni a másikhoz.


Ezekkel együtt a párommal abszolút működik a "ketten a világ ellen" dolog, nem azon múlik egy kapcsolat, hogy ki mennyit lóg a telefonján vagy ki ölel át kit.

2019. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Azért számít, hogy kitől kapom a figyelmet. Ha olyantól, aki fontos számomra, annak nyilván nagyon örülök és viszonozom, de ha olyantól, akit nem kedvelek, attól kifejezetten zavaró.


Ha olyan férfi ölelne meg, akitől nem szeretnék semmit, vagy túlságosan nyomulósnak érzem, akkor igen, nem fogom engedni, a leírt okok miatt, nem játszmázás végett.

2019. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rossz nővel kezdtél.

Én ezt nagyon csípném. Utálok taktikázni. Utálom, mikor cenzúrazni kell a legbelsőbb érzelmeimet,nehogy sok legyek a páromnak.

Mikor nem mondhatom ki, hogy hogy szeretem, mert elszalad es valami pszichopatának néz. Mikor érzelemre vágyom és egyből le akar teperni, holott csak egy meghitt ölelés kéne,hogy a világ legboldogabb nője legyek és a megszűnjön a külvilág a karjában.

Ha így érzed te is tuti nem a megfelelő emberrel kezdtél. És látod akkor ez is általánosítás.

2019. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Senki nem keres megbízhatatlan pasast. Magabiztos hatarozott ferfit keresunk csak az ilyenekrol is kiderulhet hogy megbizhatatlanok. Vàgyunk a figyelemre és a szeretetre de nem egy puhatestűtől aki ránk telepszik és függ tőlünk. Ez visszataszító. Nem mondom hogy te ilyen vagy csak ez is lehet egy ok. Én kimondottan igénylem a törődést és a figyelmet de ha egy pasin azt érzem hogy fugg tolem nem tudok ra felnézni gyenge akkor leepitem azonnal barmennyire is odavan értem.

Bocsánat a vesszők hiányáért rossz a telóm. 🤷🏻‍♀️

2019. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan ember figyelmére nincs szükségem, aki számomra nem jelent semmit, nem tartozunk egymásnak semmivel és nem is vágyom arra, hogy ez változzon.


Annak a szerelme, figyelme kell, akiét egyrészt kiérdemeltem, másrészt ismerjük egymást annyira, hogy van értelme.


Ugyanez igaz a válaszolásra is: akivel egy napja bájcsevegek, annak holnap nem érzem úgy, hogy feltétlenül válasszal tartoznék. Legfeljebb az első tali után valamiféle tervvel a folytatást illetőleg

2019. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosakat írtatok, különösen a 4-es! :)
2019. nov. 20. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Hatalmas különbség van a figyelem és a nyálas ráakaszkodás között. A figyelem és törődés nem azt jelenti, hogy állandóan a nyakamban van és minden csak a kapcsolatról szól.
2019. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Félretéve a már k urvára unalmas általánosításokat, sosem értettem, hogy miért várja el mindenki barátoktól kezdve ismerősökön át a jóistenig, hogy 0-24 elérhető legyen a másik?

Komolyan mióta bejottek ezek a hülye okostelefonok, kb felér egy személyes sértéssel, ha éppen nincs kedved beszélni valakivel.

Kerdezo, nem játszmázás, ha nem ugranak minden szavadra.

2019. nov. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as: valóban nem játszámázás, ha fél nap múlva válaszol. De ha írsz neki 4 óra múlva, ő is 4 óra múlva ír. Ha nem használ szivecskét, te sem használsz szívecskét a válaszban. Valaki ellő egy mosolygós emojit, akkor a másik is. Ha 1 sort írsz, a másik is egy soros válasszal reagál.

Szerintem ez kimeríti a játszámázás fogalmát, mert önmagadat cenzúrázod. Bár fel lehet fogni romantikus taktikázásnak is, hoyg vajon mit gondol a másik, de szerintem ez a bizonytalanság így 30 fölött inkább felőrli a lelket.

2019. nov. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!