Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi sír, ha válsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi sír, ha válsága kerül egy kalcsolat, akkor tényleg szerelmes?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán összevesztünk sajnos és majdnem szakítottunk. Soha nem láttam/hallottam még sírni őt.

2019. nov. 23. 22:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kapcsolat
2019. nov. 23. 22:46
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Vagy manipulál. Nálam az utóbbi volt.
2019. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sír...maga miatt. Ha társfüggő, akkor szinte 110%.


Miért került válságba a kapcsolat? Ki miatt? Ez a lényeg.

2019. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

10 év után sírt miattam. 10 éven át nem bírt belém szerelmes lenni. Ezer jele volt annak, hogy nem az és utólag meg is mondta, hogy én szerettem jobban.

Bezzeg mikor beleszerettem egy másik férfibe és már nem tudott többé visszahódítani, akkor egyből szerelmes lett. Virágcsokrok a munkahelyemre, plusz minden nap virág e-mailben 40 napon keresztül, amíg le nem állítottam. Meghívás étterembe és moziba. A fenekemet bámulta egész nap. Gyönyörűnek nevezett és hogy egy ilyen NŐT fog elveszíteni! 10 éven át a legnagyobb bók, amit kaptam tőle az volt, hogy szép volt a ruhád (az esküvőnkön). Te átlagos vagy és szerintem téged a legtöbb férfi átlagosnak lát. A legolcsóbb muskátli, ha mondjuk szülinapom volt, vagy nőnap. Bezzeg 10 év után...Az a hatalmas vörös rózsacsokor...Telebőgött egy 100-as papírzsepi csomagot a szemem láttára.

Szerinted ez szerelem? Ugyan! Birtoklási vágy és rivalizálás azzal a másikkal. Volt rá 10 éve, hogy szerelmes legyen belém. Nem volt az, gondolhatod, hogy ez a színjáték csak manipuláció volt részéről.

2019. nov. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan taoasztalatom volt, hogy minden vita után sírva jött. Amikor szakítottunk is sírt. Pedig ő szakított.

És tapasztalatom szerint egyébként se az a lényeg, hogy ha sír szeret-e, hanem hogy illetek-e egymashoz. Mi szerettük egymást de nem illettünk.


Illetve, van aki nem sir, de megis szeret, mas tetekkel mutatja, nem kell ahhoz sirnia valakinek, hogy szeressen.

Úgy értem lehet valaki sír, de nem szeret, más meg nem, de igen.

2019. nov. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egyénfüggő szerintem, mint ahogy kb. minden, de a te eseted úgy hangzik, mintha tényleg számítana neki a kapcsolatotok.
2019. nov. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Az én esetemben a sírás csak megjátszás és manipuláció volt.
2019. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok a többi férfi nevében válaszolni. Minden érzést őszintén prezentálok, azaz ha sírok, akkor az is az, játszmamentes. De ez én vagyok. :-)
2019. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Lehet, hogy csak manipulál. Ez nemtől független.
2019. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tesz is a válság ellen vagy csak sírdogál? Nagyon nem mindegy,korábban kellett volna érzelmeket kimutatni, ha eddig nem jutott eszébe javítani, csak a végén, akkor ne várj sokat.
2019. nov. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!