Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy reagálnál ha a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál ha a barátod vásárolna egy autót számodra?

Figyelt kérdés

Egy ilyen autót [link]

Nem egy 10 milliós suv vagy villany bömi de arra teljesen megfelel, hogy eljusson egyik pontból a másikba.


2019. nov. 25. 19:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
örülnék neki.. vagy ez vmi beugratós kérdés?
2019. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
45%
Szakítóok. Aki nem ismer annyira, hogy tudja, az ilyen dolgokat kizárólag egyedül, saját kemény munkával fogom megszerezni az ne legyen mellettem. Kifejezetten degradálónak érezném, egy felnőtt embernek ne vegyen már senki autót pláne barát-barátnő viszonyban.
2019. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
61%
Meghatódnék és sokáig nem hinném el, hogy ezt kaptam ajándékba :). Nagyon kedves gesztus.
2019. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
66%
Volt már, hogy autót kaptam. Szakításkor nem vittem magammal, visszaadtam.
2019. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
50%

Mit ne mondjak, eléggé megdöbbenék.

Persze, örülnék neki, de biztos megkérdezném, honnan jött neki ez az ötlet.

23/L

2019. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Nekem van egy klassz kis autóm, keveset futott, patika állapotban, és jóval olcsóbban jutottam hozzá egy ismerősöm által. Persze az nyilván nem szalonautó, és kicsit idősebb ennél. Szóval megköszönném, de nem élnék a lehetőséggel.
2019. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
65%

Nem szeretem az ilyet. Most azt félretéve, hogy nem tudok vezetni, mikor ilyeneket olvasok, hogy telefont vett neki, meg autót vett... meg se kérdezte? Mikor én telefont vettem (Xiaomi volt, nem milliós), annyit nézegettem, hogy mekkora a képernyő, hogy vannak a gombok, milyen a kezemben, hogy el nem tudom képzelni, hogy valaki csak odadobja, hogy nesze cicuka, én meg tapsikolok.


Vagy az ilyen mancikáknak, mindegy, csak legyen? Egy 400 forintos fésűn is gondolkozom, hogy a lila vagy a kék kell. Nem, aki ilyet vesz nekem, az nagyon félreismer, nem kéne folytatnunk a kapcsolatot.

2019. nov. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%
Elfogadnám, és sok sok puszival és szeretettel viszonoznám :)
2019. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jogsim, nem is lesz, úgyhogy nem sokat
2019. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
34%
Jajj mennyi alszent ember van itt. Nem fogadnátok el, inkabb ti dolgoztok meg érte? Kívancsi lennék èlesben hogyan reagálnátok... örömötökben kibújnátok a bőrötökből
2019. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!