Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyenek a török pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a török pasik?

Figyelt kérdés
Akinek volt kapcsolata, vagy esetleg még tart is a dolog. Mondana nekem néhány dolgot,amit jó ha tudok?

2019. nov. 29. 04:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2019. nov. 29. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Különbözőek.
2019. nov. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Menekülj!
2019. nov. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan... mit lehet erre írni?Ők sem egyformák.

Az én férjem, bár elég konzervatívan lett nevelve, a legbékésebb ember, akit ismerek. 10 év alatt sosem hallottam kiabálni.

Ettől függetlenül vannak a török férfiak között is barmok. Függ a neveléstől és a környezetüktől.

2019. nov. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont mint minden nemzet tagjai, ok sem egyformak. Van beloluk majd 40 millio. İlletve Törökorszag diverzitasa nem olyan, mint pl. Magyarorszagon Vas megye meg mondjuk Esztergom között kulonbseg, siman elofordulhat, hogy egy istanbuli srac es egy magyar nö között kisebbek a kulturalis elteresek mint mondjuk az istanbuli srac es egy Karsbol jött lany között. Szoval, az alapjan, hogy 'török' semmilyen valaszt nem lehet adni meg Törökorszagbol sem. De ha kerdese van, irhatsz nyugodtan.
2019. nov. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos pár éve én egy nagyon fura alakot fogtam ki Hollandiában, akkor ott éltem. Az elején tök kedves volt, amikor először meglátott koszosan, ázottan, mert biciklizés közben elkapott egy vihar és az ő éttermébe estem be, már akkor nagyon rendes volt.


Vettem valamit enni amíg vártam, adott ingyen üdítőt, beszélgetett velem.

3 hónap múlva újra oda vetődtem akkor is beszélgettünk, egyre gyakrabban jártam oda, össze jöttünk.


De amikor a családja is az étteremben volt hozzám sem szólt, nem mutatott be nekik, nem jött oda hozzám.


Ramadán idején napnyugta után randiztunk, majd kb az órát nézve szexeltünk, hogy napfelkeltéig legyen ideje tisztító fürdőt venni, enni és inni.


Viszont nagyon tudott kedveskedni, bókolni, ha valamit mondtam, hogy nem láttam Hollandiában, akkor elvitt.

Volt egy olyan nyálas, romantikus oldala amitől én speciel dobom a bugyimat.


Viszont egy idő után meg akart téríteni, folyton Allahról beszélt, meg arról, miként lehetnék én jó muszlima, és hogy én mennyire el vagyok tévelyedve.


Volt egy mondata, amit soha nem fogok elfelejteni, beleégett az agyamba.

Leírom fonetikusan: Benim icsin csók üzelnüm, azaz te nagyon fontos vagy nekem :D Rögtön ezután jött a térítés.


De az vicces volt, amikor azon nevettünk, hogy mennyi közös és azonos jelentésű szó van a török és a magyar nyelvben.

Aztán jött a Ramadán.

2019. nov. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Olyan törökösek!
2019. nov. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ramadán idején napnyugta után randiztunk, majd kb az órát nézve szexeltünk, hogy napfelkeltéig legyen ideje tisztító fürdőt venni, enni és inni."


Ez a pasi nem "igazhívő" volt, mert éppen megszegett egy nagy szabályt. Nemhogy Ramadan alatti éjszakákon nem szexelhetett volna csak úgy "barátnővel", hanem úgy egyáltalán nem szexelhetett volna amíg nem voltál a felesége. Különben tényleg ilyenek (törökök, arabok), a 90%-uk bort isznak és vizet prédikálnak. A nőkkel intim kapcsolatba keverednek, mindegyiket egy idő után meg akarják téríteni, Allahról beszélnek meg az iszlámról, de közben tartanak titkos szeretöket, "feleségeket" akár házasságuk alatt is. A család otthon azt hiszi, hogy a drágalátos fiúk egy ma született bárány. Csak a feleséget vállalják fel a csalad előtt, szeretöt, barátnőt nem.

Az olyan muszlim legyen török vagy arab, aki megszegi az iszlám szabályait és ezt ki is magyarázza a barátnőnek, az sohasem lesz jó férj. Lehet megpróbál jó ember lenni, megfelelni a családnak, a társadalmi elvárásoknak, de a megfelelési kényszere miatt fog cselekedni és nem belső indittatásból. Az ilyen tìpusú muszlimok kétszínüek és később is elő fog jönni ez a kétszínüség. "Nem mutatott be a családnak, oda sem jött hozzám, ha ott volt a családja".


Kérdező, ettől a típustól Isten óvjon. Az ilyen lehet lehozza a csillagokat is (álltalában ilyenek a törökök, arabok), de később ő lesz az aki titokban szeretőt fog tartani.


Sajnos az Európában élő muszlimok nagyon nagy része kettős életet él. Az egyik ismerősömnek a férje (5 gyerekkel), nemrégiben vett el titokban egy második feleséget (magyar nő a második feleség).Amikor kiderült, szegény arab nő összeomlott. A törökök is ezt csinálják, hiába törvényileg csak 1 feleség megengedett náluk.

2019. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Na igen ez függ az otthoni neveléstôl de pl én mar hallottam olyanról is hogy torok keresztény... az igaz hogy egy elég nagy társadalmi rétegtől beszélünk nem ugy mint pl magyarokról mert valakinél a vallás az nagyon befolyásolhatja az életét valakinél pedig kevésbé

Az mindenképp előny ha oke hisz valamiben tartja is magat azonban nem csak a felszinesség miatt és nem is már fanatikus szinten hanem meglátja a dolgok közötti jelentést az meg a legjobb ha elis fogadja és tiszteletben is tartja! Én pl nagyon sokat gondolkoztam ha lenne egy zsido vagy muszlim vagy hindu/buddhista esetleg shintoista barátnőm akivel komolyan gondolnánk nem lennék ellene ha minden jó és ő is ugyan ugy nyitott a dolgokra persze szüleim nagyot néznének pedig ők sem azok a fanatikusok de igen ez az egyik legnehezebb ha valaki más vallasilag és mas etnikailag (azaz nem az országban nevelkedett)


A hit térítést szinte mindegyik kimondja de ilyen szempontból Amerika valamivel jobb mivel ott jobban nézik az állampolgárságot mint a hitet azaz meg egy muszlim vagy buddhista ember is az amerikai nevelést és környezetet kapja azaz kevésbé szélsőséges vallásilag


De választ adva egy részük ilyen amiket irtak de a masik része meg azért tényleg jó

Ha akarsz torok pasit akkor itt magyarban keres olyant aki azért már jo ideje itt él vagy nevelkedett de ha eredeti köftét akarsz akkor max csak is nagy városok Isztambul vagy Ankara (főváros) és ott is az ilyen jobban szocializálódott a nagy világban típust vagy nyitott alakot

2019. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az enyem volt már látogatni, kinnt él csak sokat szállít cuccokat. Amikor tud eljön. De nekem nagyon gyanús hogy a sok ígéret mögött csak a sexet akarja.Pedig egy tündér, soha nem nézném ki belőle. 😅 De sajnos elég gyanús a dolog. Főleg hogy már a második hétvégén tűnt el úgy hogy törölte a whatsappot, és utána kedden mintha mi sem történt volna egyszer csak áll az ajtóban hajnal 3kor.🙄
2019. nov. 29. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!