Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vesznek egyes nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vesznek egyes nők maguknak valamit párjuknak szánt ajándék gyanánt?

Figyelt kérdés

Volt itt is egy kérdés, ami alatt sokan javasoltak ilyen hülyeséget, de az egyik barátnőm is előállt ezzel a csodálatos ötlettel.


Persze, elhiszem, hogy az ember örül annak, ha a felesége/barátnője kicsinosítja magát és okoz neki egy újabb kellemes estét, az én párom is imád nézegetni mindenféle szép fehérneműben, de kell azért ahhoz egó meg pofa, hogy valaki annyit adjon a párjának, hogy vesz MAGÁNAK valami jó kis fehérneműt, aztán aznap este azzal flangálja körül a vacsora után. Nálunk ez a hétköznapok része, nem egy ajándék szintű valami. Nem is értem. Valószínűleg le leszek szólva, de ha már a párom sem köti díszdobozba a golyóit, akkor talán én is megtisztelem annyival, hogy élményt adok neki ajándékba vagy veszek/készítek neki valamit, amit használ és szeret.


2019. nov. 29. 15:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul egy ilyen rongy vagy 10 000 ft, a semmire.
2019. nov. 29. 15:57
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek, én is nő vagyok. Nagyon furcsa ez az "én magam vagyok az ajándék" felfogás.
2019. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek veled. Én is szívesen meglepően a párom ilyesmivel, na de nem alkalomra, hanem csak úgy. Születésnapra, karácsonyra saját magamat ajándékozni szerintem is gázos, még ha közvetetten a páromat is meglepem vele...
2019. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Te így, más úgy. És? Buksi simit vársz? Senkit nem érdekel, mibe maszkalsz a férjed előtt
2019. nov. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Te így gondolod, oké. Más meg amúgy.

Mondjuk én egyet értek veled, de valakinek ez a meglepetés, és nem igényel egyebet.

2019. nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát hacsak nem valami fétises a pali, (aki mondjuk csak arra izgul IGAZÁN, ha xy cuccban vagy), akkor én sem értem. Megjegyzi a partnerem, ha éppen valami szép fehérneműben vagyok, de ennyi. Ilyet adni ajándéknak szerintem nagyon röhejes. Hétköznapi sima “meglepetésként” oké, de elég bizarr lenne mondjuk a szülinapjára venni magamnak egy feherneműt😀 na mindegy, ki így, ki úgy.
2019. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!