Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy két éves kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy két éves kapcsolatom 14 évesen, amint vége lett depressziós lettem majd pánikrohamaim lettek és azóta is vannak. Kétszer hagytam ott emiatt az egyetemet. Találjak egy tartós kapcsolatot az segítene? 24/F

Figyelt kérdés
Nincs egy társaság sem aki könnyen befogadna mert látják hogy nem okés minden. Pedig rendes, aranyos helyes srácnak tartanak. Szociális téren is lenullázódtam. Sokat segítene ha valaki volt hasonló helyzetben és leírná hogy sikerült kimásznia ebből mert már tényleg úgy érzem szétvágta ez a fiatalságomat.

2019. dec. 3. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Hulyeskedsz ugye? 14 evesen volt valami “kapcsolatod”, mikor meg tojashej a seggeden volt, es 10 evvel kesobb az miatt szenvedsz.
2019. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Kibaxtak 2 egyetemről. Mindkettőről az első vizsgaidőszakban. Dolgozni baxol. Szakmád nincs. Semmihez nem értesz. Szüleid nyakán élősködsz. Emellet elkápráztatod a nőket azzal hogy gyógyszert szedsz a mentális betegségedre. Ezt meghallja egy nő, akkor menekül. Szerinted jogosan? Miért nem tanulsz ki egy szakmát? Neked minden munka büdös? Szüleid nyakára szívesen csinálnál 3 kölköt?
2019. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj, csak fel kell keresned egy pszichologust. Ha nincs hozza batorsagod, a neten is talalsz olyan oldalt ahol anonimkent kerhetsz segitseget chat formajaban.
2019. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, azóta mi van veled ? Sajnos több ilyen ember ismerek, mint te, régebben én is azt mondtam volna, mint az első válaszolók. Akiket én ismerek, azok eminens diákból váltak lecsúszottá, többeknél szintén fiatalkori szerelmi trauma volt az ok. Sajnos a mentális betegség, depresszi ó is betegség. Még van időd korrigálni az életeden és talpra állni. Egy blogot olvastam nemrég, amit 6-8 felnőtt nő irt és meg fogsz lepődni, de többen elit középiskolába jártak és egyik sem (!!!) fejezte be időben a tanulmányait, 10+ év után diplomáztak. Ez manapság egy kortünet a fiataloknál.
2021. jan. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!