Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú, aki hát főnők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú, aki hát főnők féle olyat ír hogy "tegnap szinte egesznap te jártál a fejemben, hogy tényleg ő beszél túl sokat vagy tényleg csendes vagyok" ez utalhat arra, bejövök neki?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

"tegnap szinte egesznap te jártál a fejemben,"

Ez tiszta jel.

"hogy tényleg ő beszél túl sokat vagy tényleg csendes vagyok"

Ezt is ő írta? Ki felyetenéd hogy ez mit takar, mert nem értem.

2019. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az járt a fejében, hogy miért vagyok csendes, vele van e bajom..vagy túl sokat beszél.. Vagy alapból csendes vagyok... És hogy egésznap ezen gondolkodott.

.azota hirtelen távolságtartó lett.

2019. dec. 4. 17:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak magára vette, hogy nem viszonoztad a közeledését.(akár szimpla baráti, nem kell túl gondolni, bár te tudod jobban :D)
2019. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Amikor ezt írta.. Írta azt is hogy a "tombol valami benne, ezt látja a képeimen a tekintetemben.. Csak nem,tudja mi aza valami de ki akarja hozni.." említett meg instán lévő régebbi képemet is... Azta meg amikor beszéltünk valamire felhozodott insta profil és úgy csinált mintha ő meg nem is látta volna.. Pedig tuti látta, mert az a kép amit említette csak ott van fent, és eléggé le kellett hozzá tekerni
2019. dec. 4. 18:00
 5/13 A kérdező kommentje:
Bennem*
2019. dec. 4. 18:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Na mondjuk ez már túl mutat egy sima barátkozáson. Legalábbis én biztos nem mondanék ilyet, ha nem volna bármilyen szándékom. Ezek alapján az instádat is végigtúrta, azért ez is jelent valamit.


A kérdés az, hogy neked ez tetszik e vagy zavar?

2019. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom.. Külsőre nem az esetem.. De jó vele dumálni. Meg amikor ilyeneket ír, csak szebben megfogalmazva olyan jó olvasni.


Sokszor ír meg ír.. Mesél... És aztán írja nem érti miért írja le ezeket nekem. Meg hogy fogmosas közben azon gondolkodott vajon mit csinálok. Az elejen nagyon hivatalos volt a beszélgetés, aztán már érdekelte milyen a napom, hogy vagyok.. Most újra hivatalos lett

.. És nem értem.. Most mi akar ez lenni

2019. dec. 4. 18:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet ő sem biztos abban hogy mit akar, vagy úgy vette le a jeleket, hogy nem egy rugóra jár az agyatok.

Mondjuk akkor elég korán feladta.


Kezdeményezz egy kicsit, a reakciója sokat elárul majd.

2019. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyilván tetszel neki. A szándékai kiderülnek idővel. Ha neked is bejön, flörtölj, biztasd!
2019. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy te semmit nem reagáltál ezekre?

Mert akkor próbál kihátrálni, nehogy feljelentsd zaklatásért.

2019. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!