Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszem neki bmvagy csak kedves, figyelmes?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle!
2019. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet látni a viselkedéséből abból, hogy veled milyen és másokhoz hogy viszonyul. Vannak olyanok, akikről nehéz megmondani, mert közvetlenek, barátságosak, de egy idő után elárulják magukat, ezt ki kell várni.
2019. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, nagyon barátságos, közvetlen...

Észre vette van valamilyen problémám.. És nagyon kíváncsi... Folyton vissza tér a témára hogy szívesen meg hallgat, én nem reagálok rá semmit... És pár nap múlva megint írta hogy ha akarok róla beszélni, ő itt van..elmondhatom..nem.akar turkálni a dolgaimba. De ha akarok róla beszélni... Miért kíváncsi ennyire?

2019. dec. 4. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni vele és nem találgatni. Másrészt ha valaki rögtön az életedben akar túrkálni, az egy intő jel és pont hogy óvatosabbnak kell lenned.
2019. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak kíváncsi.
2019. dec. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Írta"??? Ah édes gyermekeim ne az interneten meg a facebook-on akarjátok már leélni az életeteket.

Egyébként meg mi honnan tudjuk ki tetszik kinek? Beszélgess vele, add önmagad és előbb-utóbb kiderül.

2019. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!